REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Battlefield 2042 na gameplayu! Tytuł wygląda świetnie, jako fan BF3 i BF4 nie mogę się doczekać

Podczas panelu Xbox & Bethesda została zaprezentowana rozgrywka z nadchodzącej gry Battlefield 2042. Sieciowa strzelanina osadzona w niedalekiej przyszłości wygląda świetnie. Tytuł koncentruje się dokładnie na tym, na czym mi zależało: intensywnej rywalizacji między wieloma graczami.

13.06.2021
19:43
Battlefield 2042 na gameplayu - tak wygląda wojna 128 graczy
REKLAMA

Kilka dni temu EA pochwaliło się pierwszym zwiastunem gry Battlefield 2042. Wtedy też dowiedzieliśmy się o delikatnie futurystycznej oprawie, fabularnym zarysie konfliktu między Rosją i Stanami Zjednoczonymi, a także o większych niż kiedykolwiek polach bitwy, mieszczących do 128 graczy jednocześnie. Wciąż jednak brakowało nam odpowiedzi na jedno, ale zasadnicze pytanie:

REKLAMA

Jak Battlefield 2042 wygląda w akcji? Ea nareszcie odsłania karty.

Powyżej możemy zobaczyć grę działającą na konsoli Xbox Series X, pozwalającej toczyć wojny do 128 graczy jednocześnie. Na zwiastunie widzimy walkę o stolicę Kataru, w kierunku której zbliża się gigantyczna burza piaskowa. Gdy ta dociera do miasta, ma to przełożenie na zasięg widzenia. Gracze muszą także uważać na gigantyczne tornado, pożerające wszystko na swojej drodze.

REKLAMA

Prezentacja rozgrywki to okazja aby pokazać światu swobodny lot specjalisty w kostiumie wingsuit, a także linkę z wyciągarką wykorzystywaną przez innego najemnika. Do tego dochodzi masa pojazdów - również takich możliwych do zamówienia bezpośrednio na pole bitwy. Gameplay przedstawia także nowe rozwiązanie - System Plus - pozwalające w locie zmienić akcesoria i dodatki do dzierżonej przez siebie broni palnej.

Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października 2021 r. na PC, PS4, PS5, XONE oraz XS. Tytuł będzie się znacząco różnił w zależności od generacji konsol, o czym szerzej możecie przeczytać w tym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA