1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Zniżki na kolejne abonamenty to tylko początek. T-Mobile daje teraz światłowód za darmo na pół roku i rabaty na sprzęt

Lokowanie produktu

T-Mobile stawia na konwergencję. Klienci, którzy zdecydują się na opłacanie więcej niż jednego abonamentu lub usługi, mogą sporo zaoszczędzić. Czekają też na nich bardzo atrakcyjne rabaty.

24.05.2021
15:31
t-mobile korzysci dla rodziny rabat znizka pakiety promocja

Operatorzy już kilka lat temu odkryli, że abonenci są bardziej skorzy do podpisywania umów na usługi, takie jak telefonia komórkowa, internet oraz telewizja, jeśli zaoferuje się je im w pakiecie i ze zniżką. Taryfy rodzinne w telekomach cieszą się z tego powodu coraz większą atrakcyjnością, a sieci szukają kolejnych sposobów na to, by przekonać do sieci klientów.

T-Mobile wpadł na pomysł, by w ramach jego programu zniżek przy łączeniu usług zaoferować klientom coś ekstra. W ramach nowej promocji klienci mogą liczyć na dostęp do internetu światłowodowego  przez pół roku bez ponoszenia z tego tytułu żadnych opłat oraz na zniżki na sprzęt, czyli np. nowoczesnego smartfona dobieranego do abonamentu telefonicznego.

T-Mobile i korzyści dla domu - rabaty, zniżki, class="wp-image-1687329"
Jakiego typu rabaty daje T-Mobile?

Korzyści dla domu, czyli pół roku internetu za darmo w T-Mobile

Pierwszą z korzyści dla domu, jakie można uzyskać w T-Mobile, jest dostęp do internetu światłowodowego przez pół roku bez żadnych opłat. Rabat na całą kwotę zobowiązania za dostęp do sieci dostępny jest dla wszystkich abonentów umów i to niezależnie od wybranej taryfy. Gra jest warta świeczki, bo dzięki temu można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Światłowód w T-Mobile kosztuje miesięcznie 59 zł za wariant 300 Mb/s, 69 zł za opcję 600 Mb/s i 89 zł za pakiet 900 Mb/s. Przekłada się to na oszczędności rzędu odpowiednio 354 zł, 414 zł i 534 zł.

t-mobile korzyści dla domu class="wp-image-1685853"
Telewizja i internet w T-Mobile, warunki promocji

Darmowy internet to w dodatku dopiero początek, bo T-Mobile oferuje klientom również nowe rabaty na urządzenia mobilne takie jak smartfony oraz na same usługi.

Zniżki wynikające z łączenia więcej niż jednej usługi na jednej umowie w T-Mobile Polska sięgają nawet 1500 zł

Aby otrzymać taki rabat, należy wykupić u T-Mobile’a kilka usług, poczynając od abonamentu głosowego (od taryfy T-Mobile S w górę). Do tego dochodzi internet domowy oraz oferta multimedialna, czyli Magenta Rozrywka. W jej ramach w podstawowej wersji oprócz dekodera dostajemy dostęp do usługi Ipla i 110 kanałów nadawanych na żywo.

T-Mobile rabaty promocje pakiety korzyści dla domu class="wp-image-1687323"
Oferta abonamentów telefonicznych w T-Mobile, czyli bazy dla nowej oferty

Każda taka dodatkowa usługa poza głównym abonamentem na telefon, czyli internet i pakiet multimedialny, kosztuje w taryfie rodzinnej 15 zł mniej niż zwykle. Do tego dochodzi jeszcze większa zniżka na dodatkowe numery dla członków rodziny, czyli po 20 zł od każdej karty SIM pozwalającej na wykonywanie usług głosowych. Im więcej osób, tym atrakcyjniejszy rabat.

A ile konkretnie można zaoszczędzić? To zależy od tego, na jakie usługi się zdecydujemy. Przy wybraniu pięciu numerów, internetu domowego, światłowodu oraz pakietu Magenta Rozrywka zniżka wynosi 1500 zł przez cały czas trwania umowy. Osoby, które nie potrzebują aż tylu usług, mogą sprawdzić, na jaki rabat mogą liczyć, w kalkulatorze dostępnym na stronie T-Mobile.

 class="wp-image-1687332"

W ramach promocji „Korzyści dla domu” można zaoszczędzić dodatkowe 1000 zł na zakupie sprzętu

Internet za darmo i rabaty na usługi to tylko jedna strona medalu. Oprócz tego w T-Mobile można uzyskać rabaty na urządzenia dobierane do abonamentu. Wysokość zniżki jest proporcjonalna do tego, ile miesięcznie wydajemy — im wyższy abonament, tym większa zniżka na smartfony.

W przypadku taryfy T-Mobile M+ klienci mogą zaoszczędzić 200 zł na zakupie urządzenia, ale po dobraniu drugiego numeru rabat rośnie o 100 zł aż do 300 zł. W przypadku dodatkowej umowy w wariancie T-Mobile XL+ smartfony będą kosztowały aż 1000 zł mniej niż normalnie.

T-Mobile rabaty promocje pakiety korzyści dla domu class="wp-image-1687320"
Podsumowanie nowej promocji w T-Mobile

Warto też zauważyć, że oszczędność pieniędzy to jedno, ale taryfy konwergentne takie jak oferta „Korzyści dla domu” mają jeszcze jedną zaletę: oszczędność czasu. Opłacanie jednego rachunku co miesiąc np. w aplikacji T-Mobile jest, tak po prostu, wygodne i zmniejsza ryzyko, że któraś z usług umknie naszej uwadze.

*Materiał powstał we współpracy z siecią T-Mobile

Lokowanie produktu
Najnowsze