REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile z korzyściami dla domu - 1000 zł zniżki na sprzęt i internet na pół roku za darmo

T-Mobile promuje nowe taryfy konwergentne. Łączenie wielu usług w ramach jednej umowy będzie jeszcze bardziej opłacalne niż kiedykolwiek.

06.05.2021
15:38
t-mobile korzysci dla domu rabat
REKLAMA

Dobra wiadomość dla osób, które planują podpisać w niedługim czasie więcej niż jedną umowę z operatorem telefonii komórkowej na kartę SIM do telefonu lub internet stacjonarny. T-Mobile przygotował nową promocję o nazwie Korzyści dla domu, w której ramach można uzyskać zniżki.

REKLAMA

Oszczędności w ramach programu Korzyści dla domu w T-Mobile mogą sięgać 1000 zł rocznie na urządzeniach. Można też liczyć na pół roku internetu światłowodowego bez dodatkowych opłat — wszystko, co trzeba zrobić, to wpisać kilka różnych usług na tę samą umowę.

T-Mobile rabaty promocje pakiety korzyści dla domu class="wp-image-1687320"
Podsumowanie nowej promocji w T-Mobile

Korzyści dla domu w T-Mobile

Podstawą oferty są taryfy głosowe, a z innymi usługami można łączyć wszystkie oprócz najtańszego T-Mobile XS. Do tego dochodzi zniżka za dobranie internetu światłowodowego, internetu dla domu lub usługi Magenta Rozrywka, w której ramach dostajemy dekoder oraz dostęp do usługi Ipla ze 110 kanałami.

Operator podkreśla, że oszczędność pieniędzy to jedno, ale do tego dochodzi oszczędność czasu — już nie trzeba pilnować różnych terminów i różnych faktur za kolejne usługi, a wszystkie można opłacać tego samego dnia jednym przelewem. Można w tym celu wykorzystać aplikację Mój T-Mobile.

T-Mobile i korzyści dla domu - rabaty, zniżki, promocje class="wp-image-1687329"
Jakiego typu rabaty daje T-Mobile?

Ile można zaoszczędzi w T-Mobile na łączeniu usług w ramach jednego abonamentu?

W ramach zniżki rodzinnej klienci, którzy mają jedną usługę głosową, mogą teraz dobrać internet (światłowodowy lub mobilny) oraz usługę multimedialną (Magenta Rozrywka) za 15 zł mniej, niż wynoszą ich regularne ceny. Oprócz tego w ramach oferty rodzinnej można liczyć na 20 zł zniżki na kolejne abonamenty głosowe, których można dobrać dokładnie tyle, ile potrzebujemy.

T-Mobile rabaty promocje pakiety korzyści dla domu class="wp-image-1687323"
Oferta abonamentów telefonicznych w T-Mobile, czyli bazy dla nowej oferty

Do tego dochodzą rabaty na urządzenia, z których mogą skorzystać nowi i obecni klienci. Jako przykład operator podaje taryfę T-Mobile M+, w której rabat na sprzęt to 200 zł, ale po dobraniu kolejnej taryfy można skorzystać z rabatu o 100 zł większego, czyli w wysokości 300 zł. Z kolei w przypadku drugiej lub kolejnej umowy T-Mobile XL+ zniżka na sprzęt wynosi aż 1000 zł.

REKLAMA
t-mobile korzyści dla domu 4 class="wp-image-1687332"
Abonamenty w T-Mobile - ile można zaoszczędzić?

Kolejną częścią promocji Korzyści dla domu jest stałe łącze na 6 miesięcy bez żadnych opłat. Skorzystać z tego rabatu można niezależnie od tego, którą przepustowość internetu wybierzemy. Więcej informacji na temat tej i pozostałych zniżek można znaleźć na stronie operatora.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA