REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Świetny realme 7 w promocji. Można zaoszczędzić 200 zł

realme 7 w naszej recenzji wypadł bardzo korzystnie. Szczególnie polecamy go entuzjastom gier mobilnych, którzy nie chcą wydawać dużej kwoty na telefon. Dziś tym bardziej: można go kupić za 700 zł.

27.05.2021
12:28
Świetny Realme 7 w promocji. Można zaoszczędzić 200 zł
REKLAMA

Oficjalna cena telefonu realme 7 z 6 GB RAM i 64 GB pamięci to 900 zł. Jest to przy tym kwota co najmniej odpowiednia. Telefon ten zaskoczył nas wysoką jakością i funkcjonalnością na poziomie rzadko spotykanym w tej klasie cenowej. A dziś staje się jeszcze tańszy, choć w jednym konkretnym sklepie.

REKLAMA

Mowa tu o Allegro, które wystawiło go w nowej, dużo niższej cenie. Telefon jest dostępny już za 699 zł. Co więcej, wysyłka jest za darmo, więc klient nie jest już narażony na żaden dodatkowy wydatek. Tak tanio jeszcze nie było.

realme 7 – promocja na Allegro. Dlaczego warto kupić?

Jak wynika z recenzji Dawida Kosińskiego, realme 7 to telefon nie tylko dobrze wykonany, ale też szybki i wyposażony w rozwiązania zarezerwowane do niedawna dla drogich sprzętów. Należą do nich szybkie ładowanie, ogromny akumulator oraz ekran 90 Hz. Telefon objęty jest trzyletnią gwarancją producenta.

REKLAMA

Specyfikacja telefonu pozwala nie tylko na jego wygodne codzienne użytkowanie, ale też na komfortowe granie w zdecydowaną większość tytułów. Procesor w realme 7 jest wydajnościowo porównywalny ze Snapdragonem 720G, co powinno zadowolić większość graczy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA