REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nareszcie w czerni! Pół roku po premierze PS5, Sony pokazuje DualSense w nowych kolorach

Osoby chcące kupić dodatkowe kontrolery DualSense w innych kolorach nie musiały czekać przesadnie długo. W sześć miesięcy od premiery PlayStation 5 Sony pochwaliło się padami w dwóch nowych kolorach.

13.05.2021
18:33
Pad DualSense do PS5 w nowych kolorach. Jest czerń!
REKLAMA

Na światowym rynku istnieje kilka firm zajmujących się wizualnym modyfikowaniem kontrolerów DualSense oraz konsol PlayStation 5. Z myślą o produktach Sony są także sprzedawane nakładki i naklejki w wielu wzorach i kolorach, łatwo dostępne w sieci. Teraz za dodatkowe warianty kolorystyczne biorą się sami Japończycy, rozpoczynając od rewelacyjnych kontrolerów DualSense.

REKLAMA

Sony oficjalnie zaprezentowało kontrolery DualSense w nowych wariantach kolorystycznych.

DualSense Nocna Czern class="wp-image-1706616"
DualSense w kolorze Nocna Czerń
DualSense kosmiczna czerwien class="wp-image-1706613"
DualSense w kolorze Kosmiczna Czerwień

Pierwsze warianty kolorystyczne zostały nazwane Nocna Czerń oraz Kosmiczna Czerwień. Odkładając marketing na bok, mamy do czynienia z padami w kolorach czarnym i czerwonym. Co istotne, Sony nie zdecydowało się na zmianę barwy dolnej części DualSense, z której wystają analogi, przycisk PlayStation oraz przycisk wyciszenia mikrofonu. Ten obszar niezależnie od wariantu kolorystycznego pozostaje czarny.

Przypuszczam, ze największą popularnością będzie się cieszyć Nocna Czerń. Czarny to kolor silnie związany z marką oraz tożsamością platform z rodziny PlayStation. Poza tym czerń - podobnie jak biel - jest kolorem stosunkowo uniwersalnym i eleganckim, dobrze komponując się z większością salonów oraz pokojów graczy.

Pady DualSense w nowych kolorach pojawią się w sklepach wraz z przyszłym miesiącem.

REKLAMA

Informacji o dacie premiery nowych kontrolerów wciąż próżno szukać w wiadomości prasowej skierowanej na rynek polski. Samo Sony również podkreśla, że dokładny moment debiutu padów może się różnić w zależności od kraju. Fani czekający na nowe kolory powinni jednak móc kupić nowego DualSense od czerwca 2021 roku, przynajmniej na części rynków krajowych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA