Znowu wygrywamy z pandemią. Minister podał przybliżony termin zdjęcia maseczek
Wygrywamy z pandemią, ale znowu nie do końca. Choć otwarcie gastronomii, klubów fitness czy powrót koncertów brzmi jak „stare, dobre czasy” to maseczki dalej będą przypominały o tym, że ciągle żyjemy w pandemii. Do kiedy? Jeszcze trochę – twierdzi minister zdrowia.

REKLAMA