REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Promo dnia: MacBook Air z układem M1 tańszy o ponad 500 zł. W cenie darmowa wysyłka

Na polskim Amazonie ruszyła kolejna bardzo dobra promocja. Do zgarnięcia jest laptop MacBook Air z nowym, wydajnym układem M1. Dzięki rabatowi możemy zaoszczędzić ponad pół tysiąca złotych względem sugerowanej ceny.

19.05.2021
16:06
MacBook Air M1 taniej o ponad pół tysiąca złotych
REKLAMA

Tim Cook kilka tygodni temu chwalił się, że MacBooki z układami M1 są najchętniej wybieranymi nowymi laptopami w ofercie Apple. Trudno się temu dziwić. M1 oferuje zasadniczy, wyraźnie odczuwalny skok wydajnościowy względem modeli działających na procesorach Intela. Z tej perspektywy to bardzo dobry moment na zakup nowego MacBooka, bowiem otrzymamy niezwykle wydajny sprzęt, który wystarczy nam na długie lata.

REKLAMA

MacBook Air z układem M1 można teraz kupić o ponad pół tysiąca złotych taniej, na polskim Amazonie.

 class="wp-image-1715022"

Promocyjna cena lekkiego, poręcznego laptopa Apple wynosi 4649 zł. Dla porównania, standardowa stawka za MacBooka Air w tej samej konfiguracji to około 5199 zł. Jak łatwo obliczyć, dzięki promocji zostaje nam w kieszeni 550 zł. To już bardzo, bardzo duża oszczędność. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak silnie produkty Apple potrafią trzymać swoją cenę i jak małe są rabaty udzielane na nowy sprzęt tej firmy.

MacBook Air M1:

  • Ekran 13 cali
  • Czip Apple M1 8 rdzeni CPU, 7 rdzeni GPU
  • 8 GB RAM
  • SSD 256 GB

Aby skorzystać z promocji, nie trzeba posiadać żadnych specjalnych kodów ani punktów. Warto dodać, że za sprzedaż MacBooka Air odpowiada bezpośrednio Amazon. Co za tym idzie, możemy liczyć na darmową dostawę kurierską prosto pod nasze drzwi. Zgodnie z opisem na karcie produktu, dostawa nie powinna zająć dłużej niż tydzień.

O co chodzi z tym całym M1? Nasze testy jasno wskazują: to rewolucja.

apple m1 macbook air 2020 benchmark class="wp-image-1494329"

Mój redakcyjny kolega Marcin Połowianiuk wyposażył się już w laptop MacBook Pro z układem M1. Marcin pracował wcześniej na starszym MBP z procesorem Intela. Zdaniem tego doświadczonego fotografa i montażysty skok wydajności zaserwowany dzięki M1 zwala z nóg. Doskonale widać to na przykładzie wykorzystania zaawansowanych programów Final Cut oraz Adobe Lightroom, o czym szerzej przeczytacie w tym wyczerpującym materiale.

REKLAMA

Pochlebnie o M1 pisał także Hubert Taler, mający wieloletnie zawodowe doświadczenie w programowaniu. Jego zdaniem nowy układ opracowany przez firmę Apple współgra lepiej ze środowiskiem pracy software developera niż mógł przypuszczać. Taler przetestował MacBooka z M1 w kontekście takich narzędzi jak Docker, Visual Studio Code czy Node.js, o czym szerzej przeczytacie w tym miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA