1. Spider's Web
  2. Technologie

Internet stacjonarny od Play za 40 zł, bez limitów i bez zobowiązań, czyli bez spiny obecnie najtańsza oferta na rynku

Lokowanie produktu

Chyba nikt w 2019 roku nie spodziewał się, jak bardzo zmieni się nasza codzienność w 2020 roku za sprawą niewidocznego gołym okiem wirusa. Większa część świata w ciągu ostatnich 18 miesięcy spędziła większość czasu w domu, ograniczając do minimum jakiekolwiek bezpośrednie kontakty społeczne. 

26.05.2021
16:22
play internet stacjonarny

Szczęściem w nieszczęściu jest jednak fakt, że do tej drastycznej zmiany doszło w 2020 roku, kiedy znaczna większość ludzi na co dzień korzysta z Internetu. Dzięki temu, nie wychodząc z domu, nie narażając się na zarażenie koronawirusem, mogliśmy nadal spotykać się ze znajomymi, nadal „chodzić do szkoły” i nadal pracować. 

W ciągu ostatnich miesięcy wiele osób po raz pierwszy w życiu odważyło się zaznajomić z Internetem i wykorzystywanymi w nim narzędziami. Miliony osób po raz pierwszy wykonało swoje pierwsze wideo-połączenie, czy to z bliskimi, czy ze współpracownikami, czy w końcu z nauczycielem w szkole. Nagle okazało się, że dobry Internet stacjonarny w domu jest jedną z najważniejszych potrzeb umożliwiających w miarę normalne funkcjonowanie.

Jednym z najlepszych dostawców Internetu stacjonarnego jest sieć Play. W całej Polsce w zasięgu sieci znajduje się 3,2 mln gospodarstw domowych. Jeżeli wiesz, że potrzebujesz stabilnego łącza internetowego w domu, które pozwoli ci na swobodne korzystanie z zasobów sieci i jednocześnie nie chcesz bawić się w ustawianie, konfigurację sieci i wieczne rozwiązywanie problemów z połączeniem, powinieneś poważnie rozważyć ofertę sieci Play.

Zero zobowiązań, zero ograniczeń, już od 40 zł miesięcznie

Aktualnie na rynku nie ma innej firmy, która oferuje taką kombinację. Najtańszy Internet stacjonarny na rynku kosztuje w Play jedynie 40 zł miesięcznie. Co jednak najważniejsze, aby otrzymać tak niską cenę i podłączyć się do sieci, nie trzeba podpisywać umowy na czas określony, jak to jest w większości przypadków. Jeżeli nie przypadnie wam do gustu oferta sieci Play, możecie z niej zrezygnować w dowolnym momencie, z zachowaniem zaledwie miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Warto jednak tutaj zaznaczyć, że nawet w przypadku najtańszego Internetu, w sieci Play nie ma limitu danych. Nie spotka nas zatem sytuacja, w której w połowie miesiąca dowiemy się, że limit danych się wyczerpał i musimy czekać na rozpoczęcie nowego okresu rozliczeniowego.

W ofercie sieci Play każdy może znaleźć odpowiedni Internet stacjonarny dla swoich potrzeb.  Niezależnie od tego czy mieszkasz sam, czy też w twoim domu bezustannie działa pięć różnych komputerów, znajdziesz coś dla siebie. 

Jeżeli nie interesujesz się sprawami technicznymi, wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą Play, a on pomoże ci wybrać ofertę najlepiej pasującą do twoich potrzeb. Inna oferta będzie pasowała dla osoby, która jedynie śledzi aktualności w Internecie, a inna dla rodziny, w której jednocześnie na telewizorze leci film na Netflixie, a na dwóch komputerach dzieci mają lekcje w ramach e-szkoły. Sieć Play oferuje różne prędkości Internetu od 150 do 600 Mb/s.

Od spraw technicznych w Play są specjaliści, niezależnie od tego czy chodzi o dobór odpowiedniej prędkości, czy o wybór modemu, czy w końcu o podłączenie Internetu już w domu. Tym wszystkim zajmuje się Play. Użytkownik po prostu z Internetu korzysta.

Warto dodać, że klienci, którzy już teraz korzystają z usług Play jako operatora sieci komórkowej lub dostawcę telewizji, będą mogły wszystkie usługi opłacić na jednym, zbiorczym rachunku. Jeżeli zatem nie masz jeszcze Internetu stacjonarnego, koniecznie sprawdź, czy znajdujesz się w zasięgu sieci Play. Potem wystarczy już tylko jeden telefon i zanim się obejrzysz, Internet zostanie podłączony przez wykwalifikowanego montera.

*Materiał powstał we współpracy z Play - szczegóły oferty na www.play.pl

Lokowanie produktu
Najnowsze
Advertisement