1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Które słuchawki Huawei kupić? Każdy wybierze coś dla siebie

Lokowanie produktu

W ofercie Huawei można znaleźć wiele bezprzewodowych zestawów audio. Sprawdzamy, co dokładnie mają do zaoferowania FreeBuds 4i, FreeBuds 3, FreeBuds Pro i FreeBuds Studio oraz FreeLace.

28.05.2021
7:54
huawei freebuds freelace sluchawki bluetooth

Jeszcze kilka lat temu na bezprzewodowe słuchawki, czyli takie, których nie trzeba podpinać kablem do źródła dźwięku, mogli sobie pozwolić jedynie krezusi. To się jednak zmieniło i dzisiaj zestawy łączące się ze smartfonami i innymi urządzeniami poprzez Bluetooth są w zasięgu większości z nas.

Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Sprawdź ofertę Huawei

W sprzedaży pojawiło się już wiele zestawów słuchawkowych z różnych półek cenowych, które różnią się również konstrukcją. Jest w czym wybierać — od zestawów typu TWS (czyli True Wireless), w których nie ma żadnych przewodów oraz modeli nausznych, aż po dwie pchełki lub dokanałowe słuchawki połączone krótkim przewodem. Wszystkie z nich można znaleźć w ofercie marki Huawei, a wiele z nich jest w dodatku obecnie przeceniona w sklepie huawei.pl.

huawei freebuds 4i class="wp-image-1726296"
Podstawowy model słuchawek TWS z nowej kolekcji Huawei, czyli Freebuds 4i można kupić już za mniej niż 300 zł

Huawei FreeBuds 4i za 299 zł (zamiast 349 zł)

Podstawowy model dokanałowych słuchawek TWS z nowej kolekcji Huawei z modułem Bluetooth został wyceniony na zaledwie 299 zł. FreeBuds 4i, bo o nim mowa, jest dostępny w kolorach białym oraz czarnym i obsługuje aktywną redukcję szumów.

W tym modelu na 10 godzin pracy na jednym ładowaniu, a także etui z wbudowanym powberbankiem zapewniające 22 godziny pracy. W dodatku wystarczy włożyć słuchawki na 10 minut do case’a, by odtwarzać muzykę przez kolejny 4 godziny.

huawei freebuds 3 class="wp-image-1726311"
Wolisz pchełki od słuchawek dokanałowych? Rzuć uchem na Huawei FreeBuds 3

Innym modelem słuchawek w ofercie Huaweia są FreeBuds 3, które można kupić w kolorze czerwonym, czarnym i białym. W zestawie typu TWS znalazły się dwie pchełki, które chowa się do etui z zamontowanym powerbankiem.

Huawei FreeBuds 3 wyposażone zostały w moduł Bluetooth i procesor Kirin A1. Akcesorium obsługuje inteligentną redukcję szumów i dwukanałową transmisję danych, a czujnik przewodzenia kostnego wzmacnia nasz głos podczas rozmów.

huawei freebuds pro class="wp-image-1726323"
Huawei FreeBuds Pro, czyli elegancja w promocyjnej cenie

Huawei FreeBuds Pro za 599 zł (zamiast 799 zł)

Innym modelem słuchawek dokanałowych typu TWS z etui ładującym w ofercie firmy Huawei są stylowe FreeBuds Pro, które obecnie przeceniono na 599 zł. Akcesorium jest dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym oraz srebrnym.

Akcesorium wyposażone w moduł Bluetooth może pochwalić się niecodziennym designem, krystalicznie czystym dźwiękiem i 36-godzinnym czasem pracy. Do tego dochodzą trzy trybami redukcji szumów dopasowanymi do otoczenia.

huawei freebuds studio class="wp-image-1726305"
W ofercie Huawei można znaleźć również słuchawki nauszne: Freebuds Studio

Huawei FreeBuds Studio za 799 zł (zamiast 999 zł)

W ofercie firmy Huawei można znaleźć również słuchawki nauszne, czyli FreeBuds Studio, które obecnie można kupić za 799 zł. Ich silnymi stronami są membrana o średnicy aż 40 mm, 8 wbudowanych mikrofonów i obsługa kodeka L2HC.

Huawei FreeBuds Studio dostępne w kolorze czarnym i złotym zapewniają przy tym do 24 godzin pracy na jednym ładowaniu. Dynamiczna redukcja szumów zapewnia z kolei komfort podczas odtwarzania audio z dowolnego źródła.

huawei freelace
Huawei Freelace
huawei freelace pro
Huawei Freelace Pro

Oprócz tego w ofercie Huawei można znaleźć dwa modele zestawów z linii FreeLace, w których dokanałowe słuchawki połączone są ze sobą krótkim przewodem, na którym umieszczono pilot do ich obsługi. Huawei FreeLace w cenie 399 zł dostępne są w kolorach zielonym, pomarańczowym oraz czarnym, podczas gdy Huawei FreeLace Pro z aktywną reakcją szumów za 599 zł dostępne są w kolorach czarnym i zielonym.

*Wpis powstał we współpracy z firmą Huawei

Lokowanie produktu
Najnowsze