Sprzęt  /  Lokowanie produktu

Które słuchawki Huawei kupić? Każdy wybierze coś dla siebie

Picture of the author

W ofercie Huawei można znaleźć wiele bezprzewodowych zestawów audio. Sprawdzamy, co dokładnie mają do zaoferowania FreeBuds 4i, FreeBuds 3, FreeBuds Pro i FreeBuds Studio oraz FreeLace.

Jeszcze kilka lat temu na bezprzewodowe słuchawki, czyli takie, których nie trzeba podpinać kablem do źródła dźwięku, mogli sobie pozwolić jedynie krezusi. To się jednak zmieniło i dzisiaj zestawy łączące się ze smartfonami i innymi urządzeniami poprzez Bluetooth są w zasięgu większości z nas.

Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Sprawdź ofertę Huawei

W sprzedaży pojawiło się już wiele zestawów słuchawkowych z różnych półek cenowych, które różnią się również konstrukcją. Jest w czym wybierać — od zestawów typu TWS (czyli True Wireless), w których nie ma żadnych przewodów oraz modeli nausznych, aż po dwie pchełki lub dokanałowe słuchawki połączone krótkim przewodem. Wszystkie z nich można znaleźć w ofercie marki Huawei, a wiele z nich jest w dodatku obecnie przeceniona w sklepie huawei.pl.

Podstawowy model słuchawek TWS z nowej kolekcji Huawei, czyli Freebuds 4i można kupić już za mniej niż 300 zł

Huawei FreeBuds 4i za 299 zł (zamiast 349 zł)

Podstawowy model dokanałowych słuchawek TWS z nowej kolekcji Huawei z modułem Bluetooth został wyceniony na zaledwie 299 zł. FreeBuds 4i, bo o nim mowa, jest dostępny w kolorach białym oraz czarnym i obsługuje aktywną redukcję szumów.

W tym modelu na 10 godzin pracy na jednym ładowaniu, a także etui z wbudowanym powberbankiem zapewniające 22 godziny pracy. W dodatku wystarczy włożyć słuchawki na 10 minut do case’a, by odtwarzać muzykę przez kolejny 4 godziny.

Wolisz pchełki od słuchawek dokanałowych? Rzuć uchem na Huawei FreeBuds 3

Innym modelem słuchawek w ofercie Huaweia są FreeBuds 3, które można kupić w kolorze czerwonym, czarnym i białym. W zestawie typu TWS znalazły się dwie pchełki, które chowa się do etui z zamontowanym powerbankiem.

Huawei FreeBuds 3 wyposażone zostały w moduł Bluetooth i procesor Kirin A1. Akcesorium obsługuje inteligentną redukcję szumów i dwukanałową transmisję danych, a czujnik przewodzenia kostnego wzmacnia nasz głos podczas rozmów.

Huawei FreeBuds Pro, czyli elegancja w promocyjnej cenie

Huawei FreeBuds Pro za 599 zł (zamiast 799 zł)

Innym modelem słuchawek dokanałowych typu TWS z etui ładującym w ofercie firmy Huawei są stylowe FreeBuds Pro, które obecnie przeceniono na 599 zł. Akcesorium jest dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym oraz srebrnym.

Akcesorium wyposażone w moduł Bluetooth może pochwalić się niecodziennym designem, krystalicznie czystym dźwiękiem i 36-godzinnym czasem pracy. Do tego dochodzą trzy trybami redukcji szumów dopasowanymi do otoczenia.

W ofercie Huawei można znaleźć również słuchawki nauszne: Freebuds Studio

Huawei FreeBuds Studio za 799 zł (zamiast 999 zł)

W ofercie firmy Huawei można znaleźć również słuchawki nauszne, czyli FreeBuds Studio, które obecnie można kupić za 799 zł. Ich silnymi stronami są membrana o średnicy aż 40 mm, 8 wbudowanych mikrofonów i obsługa kodeka L2HC.

Huawei FreeBuds Studio dostępne w kolorze czarnym i złotym zapewniają przy tym do 24 godzin pracy na jednym ładowaniu. Dynamiczna redukcja szumów zapewnia z kolei komfort podczas odtwarzania audio z dowolnego źródła.

huawei freelace
Huawei Freelace
huawei freelace pro
Huawei Freelace Pro

Oprócz tego w ofercie Huawei można znaleźć dwa modele zestawów z linii FreeLace, w których dokanałowe słuchawki połączone są ze sobą krótkim przewodem, na którym umieszczono pilot do ich obsługi. Huawei FreeLace w cenie 399 zł dostępne są w kolorach zielonym, pomarańczowym oraz czarnym, podczas gdy Huawei FreeLace Pro z aktywną reakcją szumów za 599 zł dostępne są w kolorach czarnym i zielonym.

*Wpis powstał we współpracy z firmą Huawei