REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nowe Xbox Series X właśnie wylądowały na Amazon.pl. Uwaga - liczba sztuk oczywiście ograniczona

Konsole nowej generacji okazały się towarem frustrująco trudnym do kupienia. Popyt wielokrotnie przewyższył podaż. Spieszę poinformować, że świeża dostawa konsol Xbox Series X właśnie wjechała na Amazon.pl.

01.04.2021
17:34
Odnowione konsole Xbox
REKLAMA

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA

PlayStation 5 i Xbox Series X pojawiają się w sklepach bardzo rzadko – na dodatek niemal zawsze dostępne są wyłącznie w kosztownych pakietach, w których na siłę wciskane są gry i akcesoria. To ponoć wynik pandemii COVID-19 i zaburzenia wrażliwego łańcucha dostaw. Nie tylko z konsolami są problemy, ale z kartami graficznymi i wieloma innymi rodzajami procesorów.

Na szczęście na Amazon.pl właśnie pojawiły się konsole Xbox Series X. Nie są połączone w żadne zestawy, wyłudzające od klientów więcej pieniędzy. Nie ma dodatkowych zestawów słuchawkowych, gier, padów czy innych bzdetów windujących cenę. Konsola sprzedawana jest w rynkowej cenie 2300 zł, a partnerem odpowiadającym za realizację zamówienia jest Microsoft. Standardowa dostawa jest zawarta w cenie.

Xbox Series X na Amazon.pl dostępny w sprzedaży. Wersja bez podwyższających cenę dodatków.

REKLAMA

Lisa Su, prezeska AMD, podczas spotkania z inwestorami z okazji publikacji kwartalnego raportu finansowego AMD ostrzegła, że problemy z dostawami układów scalonych się utrzymają. Tyczyć ma się to przede wszystkim wysokowydajnych układów, a więc tych montowanych w nowych konsolach. Na tym jednak nie koniec, bo wspomniane problemy mają dotyczyć również procesorów i układów graficznych do komputerów osobistych.

AMD ma ponoć plan na zacieśnienie łańcucha dostaw. Niestety nie dowiedzieliśmy się, co to dokładnie oznacza. Jednak efekty tego działania mają być odczuwalne dopiero w drugiej połowie bieżącego roku.

To oznacza, że decyzję o zakupie – póki konsola jest na stanie – należy podjąć szybko.

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA