REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Zakupy
  3. Tech

Ponad 300 zł taniej za zegarek Garmin Fenix 6 Pro. Świetna promocja w polskim Amazonie

Zegarek Garmin Fenix 6 Pro doczekał się świetnej promocji w polskim Amazonię.

Garmin Fenix 6 Pro opinie
REKLAMA

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA

Typowa cena zegarka Garmin Fenix 6 Pro u oficjalnych partnerów handlowych Garmina to 2630 zł. Tymczasem sam Garmin w swojej sekcji na Amazon.pl udostępnił omawiany sprzęt w cenie nieco ponad 2 318 zł. Wysyłka jest wliczona w cenę. Jeżeli zegarek na Amazonie ktoś kupi jeszcze dziś, dostawa powinna trafić do odbiorcy już w najbliższy wtorek. Wysyłka priorytetowa nie jest dostępna.

Warto się zainteresować. Garmin Fenix 6 Pro to rewelacyjny zegarek dla żyjących aktywnie.

Garmin Fenix 6 Pro opinie class="wp-image-1070835"
Garmin Fenix 6 Pro
REKLAMA

Łukasz Kotkowski miał okazję go recenzować. Choć, czytając jego opinię, była to nie tylko okazja, ale i przyjemność. Spider’s Web docenił Fenixa 6 Pro za fenomenalny czas pracy na jednym ładowaniu. Nawet trenując 4 razy w tygodniu przez 1,5 godziny i korzystając przez 3-4 godziny tygodniowo z GPS-u, Łukasz bez trudu uzyskiwał 7 dni bez ładowania. Gdy nie korzystał z GPS-u, Fenix 6 Pro bez większego problemu wycisnął 12 dni.

Zegarek chwalony był też za bardzo wytrzymałą konstrukcję oraz rewelacyjne oprogramowanie Garmina, które umiejętnie interpretuje dane z czujników i przetwarza na istotne dla użytkownika informacje. Choć warto mieć na uwadze, że zegarek ten nie korzysta z popularnego systemu operacyjnego – a więc nie za bardzo można rozszerzać jego smart funkcjonalność za pomocą aplikacji.

Promocja na Amazon.pl nie wydaje się ograniczona czasowo – na wszelki wypadek radzę jednak się spieszyć z podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie.

UWAGA: Na Facebooku działa grupa Amazon.pl Najlepsze Okazje. Dołącz teraz. Nie przegap dobrych ofert z Amazon PL, DE i innych.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA