REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

CD Projekt RED otworzył sklep na Allegro. Kurtki cyberpunka, wiedźmińskie medaliony - jest w czym wybierać

CD Projekt RED właśnie otworzył oficjalny sklep z licencjonowanymi gadżetami na Allegro. Można w nim kupić m.in. fartuchy kuchenne szkoły wilka, wiedźmińskie kufle oraz medialny, kurtki i plecaki cyberpunka czy drewniane etui.

20.04.2021
18:36
CD Projekt RED otworzył swój sklep na Allegro
REKLAMA

Potężne dziewięćdziesiąt procent. O tyle wzrosła sprzedaż gadżetów i akcesoriów związanych z popkulturą na Allegro, zestawiając wyniki rok do roku. Duże liczby idą w parze z intensywnym marketingiem Cyberpunka 2077 oraz silnymi działaniami CD Projektu w obszarze e-commerce. Jeszcze przed premierą gry mogliśmy kupić kurtkę, plecak, naszywki, koszulki czy kubki z logo CP77. Polska spółka kładzie coraz większy nacisk na e-commerce, czego dowodem jest jej najnowsze działanie:

REKLAMA

CD Projekt RED otwiera oficjalny sklep na Allegro.

CD Projekt RED Kurtka Cyberpunk 2077 class="wp-image-1674285"

Od teraz gadżety na licencji Cyberpunka oraz Wiedźmina można kupić bezpośrednio od CDP RED, korzystając z popularnej platformy sprzedaży. Na Allegro wylądowało około 140 produktów na licencji Redów, z czego ponad 40 zostało objętych czasową promocją z okazji startu sklepu. Rabaty sięgające -20 proc. będą możliwe do wykorzystania do 5 maja 2021 r.

Wśród oferty sklepu CD Projekt RED Gear znalazła się między innymi bardzo popularna, bardzo pożądana kurtka bomberka Samurai na licencji Cyberpunka 2077, w cenie 387 złotych. Nie mogło także zabraknąć rozpoznawalnego wiedźmińskiego medalionu, drżącego w pobliżu magicznych bestii. Znak cechowy wiedźminów jest sprzedawany za 72 złote, z materiałowym mieszkiem w zestawie.

Najdroższe gadżety - poza samą kurtką - to plecaki, kamizelki oraz świeczniki.

CD Projekt RED Gear Kamizelka Cyberpunk 2077 class="wp-image-1674282"
REKLAMA

Wcześniej wspomniana bomberka znajduje się na szczycie cenowej listy, jeśli przeanalizujemy całościową ofertę sklepu CD Projekt RED Gear na Allegro. Nieco tańszy, sprzedawany za 370 złotych jest plecak Cyberpunk 2077 z 13 komorami i kieszeniami o rozmaitych wielkościach oraz przeznaczeniu. Następna w kolejce jest wyceniona na 329 złotych kamizelka Chest Rig. Nietypowy gadżet jest tak naprawdę oryginalną nerką z zamkiem błyskawicznym, mającą przypominać kamizelkę kuloodporną.

Listę najdroższych gadżetów Redów zamyka bogato zdobiony świecznik o pokaźnej masie 4,5 kilograma. Świecznik przedstawia doskonale znane fanom Dzikiego Gonu wiedźmy, z którymi stawaliśmy oko w oko przechodząc trzeciego Wiedźmina.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA