REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Siri miała rację. Apple podał datę kwietniowej konferencji

Apple, tak jak wcześniej Siri, zaprasza na swoją najbliższą konferencję. Nazywa się ona Spring Loaded i odbędzie się 20 kwietnia. Wydarzenie będzie transmitowane online i najprawdopodobniej będzie dotyczyć nowych iPadów Pro.

13.04.2021
18:38
apple spring loaded
REKLAMA

Apple Spring Loaded najprawdopodobniej będzie okazją do zaprezentowania nowych wersji tabletów iPad Pro. Podobno 12,9-calowa wersja ma być wyposażona w wyświetlacz Mini LED, a oba tablety mają mieć wydajniejszy procesor i lepsze aparaty. Plotki krążą też o odświeżonym iPadzie Mini, który ma mieć nieco większy wyświetlacz niż obecnie sprzedawany model.

REKLAMA

Prawdopodobnie Apple pokaże też lokalizatory AirTags, czyli małe urządzonka w formie przypominającej breloczek, dzięki którym łatwiej będzie można odnaleźć zakupiony przedmiot, do którego przyczepiono jeden z AirTagów.

iPad Pro na Apple Spring Reloaded. Znamy datę.

REKLAMA

Czy coś jeszcze zostanie zaprezentowane? Wielką niewiadomą jest debiut nowego iMaca. Podobno premierę większego modelu przesunięto na drugą połowę roku. Niewykluczone jednak, że Apple zdecyduje się już teraz pokazać nowe, 24-calowe iMaki z kolorową obudową, wyposażone w układ Apple M1.

Niiewykluczone, że pojawią się też nowości w usługach. Łukasz Kotkowski, wspominając o zaproszeniu na konferencję od Siri wspomniał też, że Apple być może pokaże odświeżone słuchawki. A to byłaby doskonała okazja okazania czegoś, o czym mówi się w kuluarach od dawna: audiofilskiego progu Apple Music, Apple Music HiFi. To jednak, przynajmniej na razie, myślenie życzeniowe.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA