REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Doskonały uchwyt rowerowy na smartfon. Trzyma z każdej strony

Smartfon umieszczony na rowerowej kierownicy może pełnić mnóstwo funkcji - przede wszystkim świetnie sprawdza się do nawigacji lub rejestracji trasy. Jak go tam jednak zamontować?

12.03.2021
16:13
Uchwyt rowerowy SPIGEN A250 BIKE MOUNT na smartfon. Cena: 69 zł
REKLAMA

Opcji jest sporo, w tym kilka bardzo drogich. Nie trzeba jednak fortuny, żeby wszystko było jak należy. I tak np. uchwyt A250 marki Spigen kosztuje zaledwie 69 zł, a ma wszystko, co potrzeba, żeby spełnić swoje zadanie.

 class="wp-image-1626572"

Po pierwsze - ma solidną platformę mocującą całość do kierownicy, która pozwala na stabilny montaż. Po drugie - fragment trzymający smartfona osadzono na regulowanym przegubie, dzięki czemu, jeśli chcemy zmienić np. kąt nachylenia telefonu, nie trzeba odkręcać śruby mocującej - wystarczy poluzować odpowiednią nakrętkę, zmienić kąt i nakręcić nakrętkę spowrotem.

 class="wp-image-1626599"

Po trzecie - nasz telefon nie jest utrzymywany w uchwycie wyłącznie za pomocą dwóch bocznych ramion. Dodatkowo wspomaga je odpowiednio zaprojektowany, gumowy pajączek, dzięki czemu nawet przy podjeżdżaniu pod krawężniki i inne nierówności nic nie powinno się z naszym telefonem stać.

 class="wp-image-1626602"

Po czwarte - jest to sprzęt uniwersalny pod co najmniej dwoma względami. Można w nim bowiem zamontować smartfona o szerokości od 5 do aż 8,9 cm szerokości, więc zmieści się w nim nawet iPhone 12 Pro Max - i to z założonym pokrowcem ochronnym.

REKLAMA

Sam uchwyt można też zamontować nie tylko na większości kierownic rowerowych, ale też na kierownicach motocykli (średnica od 0,5 do 1,4"). Zacisk montażowy wyściełano przy okazji silikonowymi poduszeczkami, dzięki czemu nie grozi nam uszkodzenie elementu, do którego go przyczepiamy.

Jeśli więc ktoś planuje wozić smartfona na kierownicy roweru albo motocykla w tym sezonie - zdecydowanie warto rozważyć taki właśnie dodatek. Tym bardziej w takiej cenie.

Uchwyt rowerowy SPIGEN A250 BIKE MOUNT BLACK na smartfon kupisz w Sklepie Spider's Web za 69 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA