1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Odważna oferta Play - internet stacjonarny bez limitu danych i bez lojalki za jedyne 35 zł

Lokowanie produktu

W ofercie Play pojawiła się promocja na internet stacjonarny, dzięki której można wykupić dostęp do stałego łącza bez limitów danych za 35 zł miesięcznie. Co istotne, w tym celu nie trzeba podpisywać długoterminowej umowy.

12.03.2021
15:00
Odważna oferta Play -  internet stacjonarny bez lojalki za jedyne 35 zł

Operatorzy telefonii komórkowej oraz dostawcy internetu uwielbiają umowy podpisywane na czas określony. Dają im one pewność, że klient przez zwykle rok albo dwa nie przejdzie do konkurencji. Przedsiębiorstwu, którego klienci decydują się na taki abonament, jest też łatwiej oszacować przychody na kolejny rok, co ułatwia planowanie inwestycji, dlatego firmy często decydują się oferować im znacznie bardziej atrakcyjne warunki niż w taryfach typu prepaid.

W przypadku wielu osób tego typu abonamenty się zresztą sprawdzają, ale nie każdy może sobie na takie zobowiązanie pozwolić — zwłaszcza w przypadku dostępu internetu. Z perspektywy wielu abonentów usługi w modelu przedpłaconym oraz umowy bezterminowe z miesięcznym okresem wypowiedzenia są bezpieczniejsze. Dotyczy to zwłaszcza studentów oraz osób wynajmujących mieszkanie — nigdy nie ma pewności, że w kolejnym lokum dany operator będzie świadczył swoje usługi.

Play przygotował nową ofertę dla osób, które szukają taniego internetu stacjonarnego bez zobowiązań, lojalek i limitów danych za 35 zł miesięcznie.

Co istotne tani internet stacjonarny w Play bez limitów danych mogą wykupić wszyscy chętni — nie trzeba być abonentem sieci ani łączyć tej umowy z innymi, by uzyskać dodatkowy rabat. Nie trzeba też obawiać się niskiej przepustowości, gdyż pakiet w stałej i gwarantowanej cenie 35 zł miesięcznie oferuje transfery rzędu do 150 Mb/s. Powinna ona wystarczyć zarówno studentom, jak i pracownikom przebywającym na home office.

play internet stacjonarny oferta class="wp-image-1605989"

Jeśli ktoś jest pewien, że potrzebuje jeszcze szybszego internetu, to w ofercie Play znalazły się dwa dodatkowe pakiety zwiększające przepustowość do 300 Mb/s (za dodatkowe 10 zł, czyli łącznie 45 zł miesięcznie) lub nawet 600 Mb/s (za kolejne dodatkowe 10 zł, czyli 55 zł miesięcznie). Również i w tym przypadku umowa jest bezterminowa, co oznacza, że można rozwiązać ją w dowolnym momencie z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Internet stacjonarny w Play bez umowy to oferta dla osób, które chciałyby przetestować usługę.

Wiele osób obawia się, że jeśli zdecydują się na ofertę na czas określony, to parametry łącza pogorszą się w momencie, gdy szansa na wycofanie się z takiej umowy przepadnie. W przypadku internetu stacjonarnego od Play, jeśli tylko np. parametry spadną poniżej deklarowanego przez operatora poziomu, można zrezygnować z usługi bez żadnych konsekwencji.

Oczywiście to, że umowę na internet za 35 zł można podpisać bez dobierania żadnych dodatkowych pakietów, nie oznacza, iż Play nie ma dla abonentów dodatkowych propozycji. Dobrym pomysłem może być dokupienie razem z internetem stacjonarnym telewizji, by zaoszczędzić nieco pieniędzy w porównaniu do wykupywania tych usług oddzielnie.

play internet stacjonarny router class="wp-image-1605992"

Internet + TV w Play

Pierwsza z promocyjnych ofert łączonych to rozszerzony pakiet telewizji PLAY NOW TV oferujący teraz ponad 90 kanałów za 35 zł miesięcznie wraz z dostępem do internetu — czy to bezprzewodowego, czy to stacjonarnego o przepustowości 300 Mb/s za 45 zł miesięcznie lub 600 Mb/s za 55 zł miesięcznie. W przypadku wybrania dostępu szerokopasmowego przez pierwsze sześć miesięcy płaci się w dodatku jedynie za telewizję, bo opłaty za łącze nie są naliczane przez pół roku od podpisania umowy.

To świetna oferta zarówno dla osób mieszkających samotnie, jak i całych rodzin, które dostępu do sieci potrzebują już teraz ze względu na pracę lub edukację zdalną (swoją lub swoich dzieci), ale nie są jeszcze gotowe na to, by od razu płacić pełną kwotę. Sama oferta na oba pakiety jednocześnie jest przy tym bardzo konkurencyjna — w końcu za dwie usługi, czyli telewizję z internetem, płaci się tutaj mniej niż 100 zł nawet w tym droższym wariancie.

Druga z ofert łączonych kierowana jest do osób, które zadowoli podstawowy pakiet internetowy do domu i podstawowy pakiet telewizyjny. W cenie 45 zł miesięcznie, czyli za 10 zł więcej niż kosztuje sam internet, można uzyskać dostęp do łącza 150 Mb/s oraz bazowych kanałów i małego dekodera PLAY NOW TV BOX, który można zabrać wszędzie ze sobą (urządzenie nie wymaga anteny, gdyż telewizję odbiera się przez sieć). To rozwiązanie spodoba się osobom, które są w ciągłym ruchu.

*Materiał powstał we współpracy z Play.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze
Advertisement