REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Cyberpunk 2077 - patch 1.2. Ogromna lista nadchodzących poprawek

Patch 1.2, który budzi tyle emocji, lada moment zostanie udostępniony. CD Projekt Red opublikował już listę poprawek, która zostanie wprowadzona w Cyberpunku 2077 dzięki nowej łatce.

29.03.2021
12:19
Cyberpunk 2077 Patch 1.2 - ogromna lista poprawek
REKLAMA

Emocji jest wiele, bo patch ten ma zapewnić grze taki stan, jaki oczekiwany był na jej premierę, która odbyła się 10 grudnia. Niecałe dwa tygodnie temu CD Projekt opublikował wideo, gdzie zapowiadał łatkę, ale podał w nim tak niewiele informacji, że fani zaczęli się niepokoić. Teraz okazuje się jednak, że lista zmian będzie bardzo dużo - zajmuje kilkaset pozycji.

REKLAMA

Patch 1.2 do Cyberpunka 2077 to dłuuuuuuga lista poprawek.

Wśród tych najważniejszych z pewnością jest zmiana w zachowaniu policji. Jak już wspominaliśmy, algorytmy odpowiadające za magiczne teleportowanie się funkcjonariuszy oraz policyjnych dronów wprost na plecy gracza, gdy tylko ten popełnił jakieś przestępstwo i nie zatarł śladów, były jednym z najsłabszych elementów Cyberpunka 2077. Zmiany dotyczą także m.in. kierowania pojazdami - gracze dostaną suwak czułości kierowania, łatwiej ma być też jeździć autem na starszych konsolach dzięki zmianom w kodzie.

Szczególnie ta ostatnia wiadomość jest istotna, bo jak wiadomo, CD Projekt Red wypuścił Cyberpunka 2077, mimo że nie działał on zbyt dobrze na starszej generacji konsol. Patch 1.2 ma wprowadzić wiele poprawek, które ułatwią rozrywkę na Xbox One i PlayStation 4, choć oczywiście zmiany w tej łatce dotyczą wszystkich platform.

REKLAMA

W tym kontekście warto przypomnieć, iż Cyberpunk 2077 wciąż jest niedostępny na PS Store dla PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Być może właśnie aktualizacja 1.2 pozwoli CDP RED z powrotem wejść na cyfrową platformę Sony, co miałoby pozytywne przełożenie na przychody polskiej spółki oraz wartość jej akcji.

Patch zostanie udostępniony najprawdopodobniej dzisiaj, 29. marca. Pełna długa lista poprawek dostępna jest pod tym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA