1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Zagłosuj na edukacyjną aplikację. Apka PeoPay KIDS walczy w konkursie Mobile Trends Awards

Lokowanie produktu

Ruszyło głosowanie w konkursie Mobile Trends Awards, w którym nominowana jest aplikacja PeoPay KIDS Banku Pekao.

12.02.2021
13:29
Aplikacja PeoPay KIDS walczy w konkursie Mobile Trends Awards

Aplikacja PeoPay KIDS stworzona przez Bank Pekao bierze udział w konkursie Mobile Trends Awards. Usługa została nominowana w kategorii edukacja.

PeoPay KIDS wprowadza dzieci w świat finansów

 class="wp-image-1593746"

Aplikacja PeoPay KIDS została stworzona dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Kategoria konkursowa, w której Bank Pekao bierze udział nie jest przypadkowa. PeoPay KIDS nie tylko pozwala młodym ludziom oszczędzać pieniądze w wirtualnych skarbonkach, ale przede wszystkim edukuje ich, wprowadzając w świat finansów.

Aktywność w aplikacji odbywa się oczywiście pod opieką rodziców lub opiekunów, którzy mogą dyskretnie śledzić poczynania dziecka. W usłudze PeoPay KIDS oprócz aplikacji mobilnej dla smartfona z Androidem lub iPhone'a oferowana jest również karta płatnicza.

Dobre nawyki zdobyte w młodości - takie jak umiejętne gospodarowanie swoimi pieniędzmi - mają przełożenie na to, jak poradzimy sobie w dorosłym życiu.

- tłumaczyli przedstawiciele Banku Pekao w dniu prezentacji PeoPay KIDS.

PeoPay KIDS w konkursie Mobile Trends Awards

11 lutego ruszyło głosowanie w konkursie Mobile Trends Awards, w którym bierze udział aplikacja Banku Pekao. Potrwa ono do 18 lutego i mogą w nim wziąć udział internauci.

Głosowanie jest możliwe na stronie konkursu. Wybrane przez internautów projekty otrzymają punkty w walce o nagrodę główną, a także statuetkę za zwycięstwo w głosowaniu użytkowników.

Bardzo cieszy nas nominacja do Mobile Trends Awards oznacza dołączenie do  grona marek tworzących projekty mobilne na najwyższym poziomie

- mówi Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Mobile Trends Awards nie jest jedynym konkursem, w którym nominowana została aplikacja PeoPay KIDS. Usługa została doceniona nominacją w prestiżowym konkursie BAI Global Innovation Awards organizowanym przez niezależną amerykańską organizację Bank Administration Institute promująca innowacje w sektorze finansowym.

Zagłosuj na PeoPay KIDS w konkursie Mobile Trends Awards

Żeby zagłosować na aplikację PeoPay KIDS wystarczy wejść na tę stronę, wybrać produkt Banku Pekao i postępować zgodnie z pojawiającymi się na ekranie wskazówkami. Głosowanie jest możliwe do 18 lutego, a uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 4 marca.

*Materiał powstał we współpracy z Bankiem Pekao.

Lokowanie produktu
Najnowsze