REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie
 3. Gry

Zdjęcia pudełka PlayStation 5 ujawniają, co znajduje się w środku. Brakuje mi jednego elementu

Zachodnie redakcje otrzymały już konsole PlayStation 5 i opublikowały pierwsze zdjęcia pudełek z urządzeniem. Dzięki nadrukowanemu tekstowi wiemy już, co finalnie wchodzi w skład zestawu z premierową konsolą Sony.

25.10.2020
13:08
Zdjęcie pudełka PS5 zdradza, jakie elementy są w środku
REKLAMA

Polski media na ten moment mogą jedynie zazdrościć zachodnim redakcjom, które już testują konsolę PlayStation 5. Na ten moment zagraniczni dziennikarze mogą wyłącznie pokazywać pudełko, ale już samo ono wystarczy, abyśmy dowiedzieli się kilku ciekawych rzeczy o wyczekiwanym produkcie.

REKLAMA

Wiemy już, co finalnie znajduje się w zestawie z PlayStation 5.

Dzięki nadrukowi na jednej z węższych ścian pudełka wiemy, jakie przedmioty znajdują się w środku. Premierowy zestaw składa się z siedmiu fizycznych elementów oraz cyfrowego dodatku w postaci preinstalowanej gry wideo. W pudełku znajduje się:

 • konsola PlayStation 5
 • podstawa do konsoli
 • kontroler DualSense
 • kabel HDMI
 • kabel zasilający
 • kabel USB
 • zestaw instrukcji/gwarancji
 • preinstalowana gra Astro’s Playroom

Astro’s Playroom to darmowa produkcja w platformowym stylu. Za jej pośrednictwem poznamy nowe, unikalne możliwości kontrolera DualSense. Poczujemy dokładniejsze i bardziej zróżnicowane wibracje haptyczne, zapoznamy się z adaptacyjnymi spustami oraz wykorzystamy wbudowany w kontroler mikrofon.

Dziwi mnie, że w pudełku zabrakło przejściówki dla kamery PS4.

 class="wp-image-600497"

PS Camera dla konsoli PlayStation 4 jest niezbędna, aby móc korzystać z zestawu PSVR na PlayStation 5. Z jakiegoś powodu nowa kamera dla PS5 nie współgra z goglami VR, przez co musimy sięgnąć po sprzęt poprzedniej generacji. Tego nie podłączymy jednak bez odpowiedniej przejściówki, którą stworzyło Sony.

Przejściówka dla starszej PS Camery miała być darmowa. Sony podkreślało, że gracze dostaną ją bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Co za tym idzie, wydawało się stosunkowo logiczne, że element zostanie dołączony do pudełka z PlayStation 5. Tak się jednak nie stało. W jaki więc sposób przejściówka będzie dystrybuowana, skoro gracz ma nie ponosić jakichkolwiek kosztów?

REKLAMA

Zdaje się, że Sony wybierze coś na kształt bezpłatnej wysyłki dla każdego zainteresowanego lub każdego, kto posiada numer produktu swojego zestawu PSVR. To jednak tylko i wyłącznie moje przypuszczenia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA