Bankowość  / News

T-Mobile Usługi Bankowe kończy działalność. Klienci trafią pod opiekę Alior Banku

Picture of the author

Operatorzy komórkowi nie chcą być marginalizowani tylko do roli dostawców bezprzewodowego Internetu – chcą zarabiać również na usługach. T-Mobile chciał być bankiem, a w realizacji tego celu pomagał mu Alior. Ta przygoda właśnie się kończy.

28 listopada bieżącego roku będzie ostatnim dniem funkcjonowania T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Dnia następnego dotychczasowi klienci zostaną przeniesieni do Alior Banku, który od samego początku był sojusznikiem operatora w realizacji jego usług finansowych. Zyskają oni dostęp do ogólnopolskiej sieci ponad 700 placówek partnerskich i oddziałów Alior Banku oraz aplikacji Alior Online i Alior Mobile.

Przeniesienie do systemu Alior Banku nastąpi automatycznie. Klienci o zmianie zostaną poinformowani nie tylko na łamach Spider’s Web, ale i w formie listownej bądź mailowej. Z korespondencji od operatora będą mogli się dowiedzieć o wszystkich istotnych dla nich szczegółach związanych z migracją usług finansowych.

W październiku w dotychczasowym systemie bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe klienci otrzymają szczegółową instrukcję pierwszego logowania do bankowości Alior Banku.

Alior Bank obiecuje, że klienci T-Mobile Usługi Bankowe będą zadowoleni.

Nasze hasło „Wyższa kultura. Bank Nowości” traktujemy jako zobowiązanie. Dzięki integracji klientów do naszej bankowości otrzymają oni dostęp do pełnego wachlarza produktów i usług bankowych i pozabankowych. Dołożymy przy tym wszelkich starań, aby z perspektywy naszych klientów proces przebiegł płynnie, sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z najlepszymi praktykami

– zapewnia Katarzyna Dziwulska, Dyrektor Zarządzająca Pionem Sprzedaży Klienta Indywidualnego Alior Banku.

Alior Bank i T-Mobile połączyły siły w 2014 r. Od tego czasu usługa cały czas się rozwijała. Chwaliliśmy jej wersję webową, a także innowacyjne mechanizmy bezpieczeństwa. Nie jest jasne, dlaczego operator zrezygnował z dalszego świadczenia usług finansowych. Być może nie cieszyły się na tyle wysokim zainteresowaniem, by to było dla niego opłacalne.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst