REKLAMA

Za darmo sprzedasz do 50 ubrań, ale wynajmiesz tylko jedno mieszkanie. OLX zmienia regulamin

Serwis OLX poinformował dzisiaj o planowanych zmianach w regulaminie. Nowe zasady zaczną obowiązywać w środę, 7. października.

21.09.2020 18.33
olx oszustwo scam
REKLAMA

OLX - za darmo nie wyprzedasz już całej szafy ubrań

REKLAMA

Mimo to nadal unikniesz opłat, jeżeli twoja szafa nie jest naprawdę przesadnie duża. Według nowych zasad każdy użytkownik prywatny będzie mógł bezpłatnie umieścić do 50 ogłoszeń w kategorii Moda oraz w kategorii Dla Dzieci.

 class="wp-image-1430240"

Chcesz sprzedać więcej? Dla Ciebie jest oferta biznesowa

Nie oznacza to jednak, że nie będzie można sprzedawać większej ilości ubrań. Do tego posłuży jednak specjalnie przygotowana oferta biznesowa - Pakiet Standard w kategorii Moda oraz Dla dzieci. Użytkownik takiego pakietu będzie miał możliwość stworzenia własnej strony firmowej w serwisie oraz importowania ogłoszeń przez web Api.

Nadal bezpłatnie wynajmiesz kwaterę. Ale jedną

REKLAMA

Nie jestem pewien czym podyktowana jest ta zmiana, ale przypuszczam, że chodzi o biura nieruchomości, które mogły nadużywać opcji wynajmu do promowania większej liczby mieszkań. Od 7 października na portalu bezpłatnie będzie można umieścić tylko jedno ogłoszenie w kategoriach Noclegi oraz Kwatery pracownicze.

Informacje o zmianach oraz o cenach, które będą obowiązywały na portalu od 7 października można znaleźć w dziale Pomocy na stronie, lub bezpośrednio tutaj.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA