REKLAMA

Watch Dogs 2 i Football Manager 2000 od dziś za darmo. Epic Games Store nas rozpieszcza.

W komputerze każdego gracza mieszka taki mały potwór, który nazywa się „niemamwcosepograć”. Epic Games Store postanowił dziś z nim powalczyć na poważnie i udostępnił na dwie świetne produkcje całkowicie za darmo. Są nimi Watch Dogs 2 i Football Manager 2000.

18.09.2020 07.52
epic games store
REKLAMA

Epic ogłosił właśnie, że z jego sklepu wszyscy chętni będą mogli teraz pobrać bez żadnych opłat dwie naprawdę udane produkcje. Za jeden tytuł, który przypadnie do gustu miłośnikom gier akcji z otwartym światem, odpowiada Ubisoft, a drugi, który przygotowany został z myślą o największych fanach piłki nożnej, to dzieło Sports Interactive, za jego wydanie odpowiada Sega.

REKLAMA

Pierwszą z gier jest sequel mrocznego Watch Dogs z 2014 r. od Ubisoft Montreal, czyli rozgrywającej się w świecie przyszłości opanowanym przez złowrogą korporację opowieści o zemście za śmierć bliskich. Gracz wcielał się tu w genialnego hakera, który z pomocą swojego smartfona oraz broni palnej postanowił wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę i ukarać ludzi przekonanych o swojej bezkarności.

Kontynuacja w postaci Watch Dogs 2 dała nam zupełnie innego protagonistę, przeniosła nas do innego miasta i przybrała nieco luźniejsze tony, pokazując świat w krzywym zwierciadle. Ale i w tym przypadku rozgrywka polegała przede wszystkim na poruszaniu się po otwartym świecie i hakowaniu systemu operacyjnego ctOS zarządzającego będącym miejscem akcji San Francisco.

Drugą z gier, które można pobierać teraz za darmo na pecety, jest wydany w ubiegłym roku Football Manager 2000. Możemy wcielić się w niej w tytułowego managera klubu piłkarskiego i poprowadzić wybraną przez siebie drużynę pochodzącą z jednego z 53 krajów do zwycięstwa. Gracze mogą wziąć udział w jednej z 118 lig, 26 z nich jest licencjonowanych.

REKLAMA

Na tym oferta darmowych gier od firmy Epic się nie kończy.

Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2000 będzie można pobierać za darmo do 24 września 2020 r. Po tej dacie oferta się zmieni i zostanie udostępniony za darmo RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition, czyli kompletne wydanie kultowej już strategii z 2004 r. wzbogaconej o dwa dodatki: Soaked! oraz Wild! Za to wydanie odpowiada studio Frontier Developments.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA