REKLAMA

W weekend zamierzam się skradać. Hitman: Absolution dostępny za darmo na GOG.com

Dobra wiadomość. Gra Hitman: Absolution jest dostępna za darmo na GOG.com.

12.06.2020 18.42
Hitman: Absolution dostępny za darmo na GOG.com
REKLAMA
REKLAMA

W sklepie GOG.com można pobrać za darmo grę Hitman: Absolution (polski tytuł Hitman: Rozgrzeszenie). Tytuł będzie dostępny bezpłatnie do poniedziałku, 15 czerwca.

Hitman: Absolution za darmo na GOG.com.

Uwielbiam określenie „skradanka” w odniesieniu do gier serii Hitman. Pamiętam swój pierwszy kontakt z nią, gdzieś na początku XXI w. Wszystko mówiło mi wówczas: zdobądź karabin maszynowy i zrób totalną rozróbę. Tymczasem Hitman wymagał innej taktyki, domagał się spokoju, skradania i cierpliwości.

Choć udało mi się przejść kilka poziomów Hitman: Codename 47 na - wybaczcie kolokwializm - tak zwanego chama, to doceniłem wymagania, jakie stawiała przed graczami seria. Byłem jej wierny właśnie do Rozgrzeszenia. Później zabrakło czasu (ale także sprzętu).

Gra Hitman: Absolution zadebiutowała na rynku w listopadzie 2012 r., sprzedając się dobrze i zbierając świetne recenzje. Naszego łysego bohatera spotykamy po wydarzeniach Krwawej Forsy. Agent 47 ma przed sobą osobistą wendettę.

Jak zdobyć za darmo grę Hitman: Absolution.

Wystarczy wejść na stronę GOG.com i zalogować się na swoim koncie.

 class="wp-image-1165699"

Promocja dostępna jest do poniedziałku, 15 czerwca do godziny 15.

Hitman III na PlayStation 5.

Podczas konferencji poświęconej PlayStation 5 zapowiedziano premierę gry Hitman III na konsolę nowej generacji. Ma zadebiutować na rynku na początku przyszłego roku.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA