REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Czekasz na Cyberpunk 2077? GOG.com rozdaje paczki dodatków z gry. Świetne tapety i grafiki koncepcyjne za darmo

Chociaż Cyberpunk 2077 zadebiutuje dwa miesiące później, niż zakładaliśmy, wciąż niecierpliwie czekamy na polską grę. Już jutro będziemy mogli podzielić się z wami naszymi wrażeniami po spędzeniu 4 godzin z tytułem CDP. Z kolei od dzisiaj wszyscy możemy pobrać świetne tapety, grafiki koncepcyjne i zrzuty ekranu w wysokiej rozdzielczości.

24.06.2020
19:20
Cyberpunk 2077: GOG.com rozdaje paczki dodatków. 4 GB dobra za darmo
REKLAMA

Aby umilić oczekiwanie grę Cyberpunk 2077, CD Projekt przygotował paczki z prezentami, dystrybuowane za pośrednictwem swojej platformy GOG.com. Cyfrowe materiały są darmowe, ale można je zdobyć wyłącznie do 4 lipca 2020 r. Raz pozyskane, trafiają na stałe do naszej cyfrowej półki GOG. W folderze znajdziecie m.in. tapety, grafiki koncepcyjne oraz zrzuty ekranu z samej gry. Łącznie 4 GB samej dobroci.

REKLAMA

Część grafik z Cyberpunka 2077 jest absolutnie fenomenalna.

 class="wp-image-1195912"
 class="wp-image-1195909"
REKLAMA

Paczka plików z GOG.com to kopalnia nowych tapet ekranowych. Zarówno dla komputerów stacjonarnych i laptopów, jak również urządzeń mobilnych. Mnie najbardziej spodobały się grafiki koncepcyjne, chociaż kilka zrzutów ekranu również wygląda rewelacyjnie. Ciekawe, czy tego typu pokazowe plansze będą się znacząco różnić od finalnej gry wideo, z jej oprawą graficzną.

Jednocześnie admini GOG.com przypominają, że już jutro odbędzie się prezentacja Night City Wire, na której zobaczymy kolejne materiały wideo poświęcone grze Cyberpunk 2077, w tym najprawdopodobniej nowy zwiastun. Na GOG.com pojawiła się również specjalna Kolekcja: Tylko RED. Tenpakiet gier zawiera egzemplarz Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży oraz wszystkie tytuły z uniwersum Wiedźmina ze zniżką większą niż kiedykolwiek wcześniej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA