REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Tak wygląda rosyjski cyberpunk. W sieci pojawił się zwiastun gry Spine

Spine to tytuł nowej cyberpunkowej gry wideo rodem z Rosji, która pozwoli na drużynowe rozgrywki typu PvP. W sieci pojawił się już jej teaser.

25.05.2020
17:22
Spine dostał teaser. Rosjanie nie gęsi i swojego Cyberpunka mają.
REKLAMA
REKLAMA

Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier tego roku i to nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Twórcy serii Wiedźmina nie są jednak jedyną firmą, która stawia na neonową przyszłość i w produkcji jest wiele innych gier utrzymanych w podobnym klimacie, na których premierę czekamy.

Skojarzenia z nadchodzącym tytułem od CD Projekt RED można było mieć ostatnio na początku maja podczas pokazu pierwszych 13 gier na konsolę Xbox Series X od zewnętrznych deweloperów. Aż dwie z nich, czyli The Ascent i Scarlet Nexus, przywodziły na myśl pod względem oprawy Cyberpunk 2077. Na tym jednak nie koniec.

Kolejną z gier mających wiele wspólnego z Cyberpunk 2077 jest rosyjskie Spine.

Podobnie jednak jak w przypadku wymienionych wyżej gier, nie mamy tu do czynienia z ordynarną kalką polskiej produkcji. Należą one do innego gatunku i mają z grą CD Projekt RED wspólną przede wszystkim stylistykę. Spine to bowiem produkcja, w której gracze będą brali w grupowych pojedynkach PvP w modelu 3v3.

REKLAMA

Gracze wcielą się w członków jednego takiego trzyosobowego zespołu, którego członkowie dysponują tytułowym egzoszkieletem zwiększającym możliwości bojowe swojego posiadacza za sprawą sztucznej inteligencji. Te tzw. Spine’y w nieodległej przyszłości wykorzystują dwie konkurujące ze sobą frakcje.

Gracze będzie musiał opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu, a każdy będzie dysponowała swoimi własnymi bohaterami o unikalnych umiejętnościach. Za tą crossplatformową produkcję odpowiadają zaś twórcy serii Shadow Fight, czyli Nekki oraz Banzai Games. Data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA