REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Trochę z Note'a 10, odrobinę z Galaxy S20. Tak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 pojawił się na projekcie CAD, dzięki czemu znamy jego wygląd. Szykujcie się na dużą bryłę i wystającą wysepkę aparatów.

21.05.2020
14:27
Samsung Galaxy Note 10
REKLAMA
REKLAMA

Na temat nadchodzącego Samsunga Galaxy Note 20 wiemy już całkiem sporo, a podsumowanie wszystkich doniesień przygotował niedawno Piotrek Grabiec. Tym razem poznaliśmy wygląd smartfona za sprawą przecieku dostarczonego przez wiarygodne źródło: serwis Slash Leaks.

Galaxy Note 20 class="wp-image-1151479"

Samsung Galaxy Note 10 łączył w sobie cechy Note’a 9 i Galaxy S10. Wygląda na to, że Samsung pójdzie tą samą droga w przypadku Note'a 20. Jeśli chodzi o bryłę, możemy spodziewać się rozwijanej od lat, dość kanciastej konstrukcji z gigantycznym ekranem. Tym razem ma on mieć przekątną 6,87 cala, ale będzie to żalem wspierający odświeżanie w 120 Hz, tak jak ma to miejsce w Galaxy S20.

Przednia kamerka będzie umieszczona na środku górnej części ekranu, podobnie jak w poprzedniku. Ramki wokół ekranu wydają się być jeszcze węższe niż rok temu, choć już w Note 10 były tylko symboliczne.

Galaxy Note 20 class="wp-image-1151485"

Boczna ścianka bardzo przypomina Samsunga Galaxy S20. Cieniutki pasek metalowej ramki w charakterystyczny sposób rozszerza się w miejscu przycisków.

Wiemy coraz więcej o aparacie Galaxy Note 20.

Galaxy Note 20 class="wp-image-1151482"

Najwięcej nowości kryje się z tyłu, za sprawą nowej wysepki aparatów. Projekt CAD pokazuje pięć otworów, w tym najprawdopodobniej trzy obiektywy, lampę błyskową i ostatni element, który może kryć jakiś pomocniczy sensor.

Wysepka aparatów wyciekła też na zdjęciu dostarczonym przez Slash Leaks. Widać na niej, że spośród trzech głównych obiektywów, jeden (umieszczony najniżej) ma konstrukcję peryskopową. Można to poznać po prostokątnym otworze. Będzie się za nim kryło lustro odbijające obraz o 90 stopni, do sensora umieszczonego prostopadle do obudowy.

samsung galaxy note 20 class="wp-image-1151473"

Podobny obiektyw znalazł się m.in. w Galaxy S20 Ultra. Według najnowszych doniesień, Note 20 nie będzie jednak oferował przybliżenia obrazu o krotności x100, co jest dobrą wiadomością.

Oczywiście nie zabranie rysika S Pen.

REKLAMA

Widać go również na projekcie CAD. Premiera Galaxy Note 20 ma się odbyć już w sierpniu 2020 r.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA