REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oppo Reno 4 na pierwszym zdjęciu. Ktoś za wcześnie wywiesił plakat

O następcy Reno3 wiemy póki co dość niewiele. Imponuje nam jednak tempo wprowadzania przez Oppo nowych modeli telefonów na rynek. Przecież Reno 4 się pojawia w momencie, gdy jego poprzednik jest nadal świeżym sprzętem.

25.05.2020
14:30
oppo reno 4
REKLAMA
REKLAMA

W tym miesiącu opublikowaliśmy recenzję Oppo Reno3. Niedługo jednak ta nieco straci na ważności, bowiem producent już szykuje się do zaprezentowania nowego urządzenia, jakim jest Oppo Reno 4. Z oficjalnych źródeł na temat nowego modelu nie wiemy nic. Co innego te nieoficjalne, które co prawda nie mają charakteru informacji potwierdzonej, tak trudno przejść obok nich obojętnie – skoro pochodzą z przedwcześnie i omyłkowo opublikowanych materiałów promocyjnych.

Oppo Reno 4 – wygląd i specyfikacja

 class="wp-image-1153426"
 class="wp-image-1153423"

Foto 1 i 2 Slashleaks, Twitter.

REKLAMA

Z wyglądu w zasadzie jedyne co możemy na dziś wywnioskować to to, że Reno 4 będzie próbował nas przekonać – między innymi – swoimi aparatami. Wyspa na nie przeznaczona jest dość spora, podobnie jak trzy obiektywy na niej się znajdujące (warto też zwrócić uwagę na ten czwarty, mniejszy). Wygląd aparatu jednak nie świadczy o jego możliwościach, więc i to na razie jest wielką niewiadomą.

Nieco więcej wiemy o jego specyfikacji. Nowy telefon ma być wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED pracujący w rozdzielczości 2400 x 1080 pikseli. Za wydajność ma odpowiadać ośmiordzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 2,4 GHz. Wspomniany aparat ma się składać z modułów rejestrujących obraz w rozdzielczości 48 Mpix, 8 Mpix i 2 Mpix. Przednia kamerka ma dwa moduly: 32 Mpix i 2 Mpix. Całość uzupełniają 8 GB lub 12 GB RAM oraz 128 GB lub 256 GB pamięci. W środku ma też się znaleźć akumulator o pojemności 1965 mAh.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA