REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Internet za darmo w Nju mobile — do odebrania dwie paczki po 9 GB każda

Nju mobile rozdaje swoim klientom darmowy transfer. Sprawdzamy, jak aktywować dwa pakiety, dzięki którym można uzyskać 18 GB internetu mobilnego.

03.05.2020
17:50
nju mobile internet za darmo 9 gb pakiet bonus promocja transfer
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej z powodu pandemii koronawirusa zachęcają swoich klientów do siedzenia w domu i udostępniają im w tym celu darmowy internet mobilny. Taki bonusowy pakiet można wykorzystać np. na oglądanie wideo w streamingu. Może się też przydać, gdy zachodzi potrzeba ważącej wiele gigabajtów gry wideo na konsolę lub komputer.

Jedną z polskich sieci, która udostępnia darmowy transfer jest, Nju mobile — marka należąca do Orange Polska. Operator przygotował dla klientów bonusowy pakiet o wielkości 9 GB, który każdy klient może aktywować dwukrotnie.

Oferta dotyczy zarówno taryfy Nju na abonament, jak i Nju na kartę. Z promocji można skorzystać pomiędzy 1 maja a 31 maja. Uwaga! W przypadku ofert dla par bezpłatny pakiet można aktywować tylko na numerze głównym, ale skorzystają z niego obydwa numery.

Jak aktywować darmowe 9 GB w Nju mobile?

W celu aktywacji pakietu należy wysłać SMS-a o treści START na jeden z bezpłatnych numerów. W przypadku Nju na abonament jest to numer 80955, podczas gdy klienci, którzy wybrali ofertę typu prepaid, powinni tę wiadomość kierować pod numer 80855.

W przypadku nju na abonament będzie on ważny do końca okresu rozliczeniowego, a w ofercie typu prepaid jego ważność wynosi 31 dni od daty aktywacji. Operator o włączeniu pakietu dla danego konta poinformuje zwrotnym SMS-em.

Wiadomości tekstowe posłużą też do sprawdzenia stanu pakietu.

REKLAMA

W tym celu w przypadku Nju na abonament wystarczy wysłać SMS-a o treści ILE na numer 80355, podczas gdy w ofercie Nju na kartę trzeba wysłać taką samą wiadomość, ale na numer 80138. Wysłanie takiej wiadomości jest bezpłatne.

Trzeba tylko pamiętać, że ponieważ pakiet 9 GB za darmo można aktywować dwa razy, w wiadomości zwrotnej zostanie podana suma gigabajtów z obu pakietów, jeśli użytkownik aktywował od razu dwa. Do tego transferu wliczony zostaje też ten przysługujący z racji promocji 10 GB na start.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA