REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Spóźnione walentynki w Nju mobile. Zakup dwóch numerów na jednej umowie będzie prostszy

Nju mobile, czyli submarka Orange, kieruje dziś swoją ofertę przede wszystkim do par. Operator właśnie uprościł wykupienie drugiego numeru w ramach jednej umowy.

19.02.2019
18:46
nju mobile dla par
REKLAMA
REKLAMA

Sieci telefonii komórkowej już dawno zrozumiały, że w ich interesie jest sprzedawanie temu samemu klientowi więcej niż jednej karty SIM. Abonent z umową na kilka usług telefonii komórkowej nie ucieknie w końcu tak łatwo do konkurencji, jak osoba, która ma podpisaną umowę tylko na jeden numer. Wiele osób zostaje u operatora z przyzwyczajenia.

W zamian za większe zobowiązanie telekomy oferują klientom zniżki. To właśnie nimi zachęcają, by abonenci przenosili do jednej sieci wiele numerów - najlepiej od razu całą rodzinę i paczkę znajomych - a jak to nie jest możliwe, to przynajmniej partnera. W przypadku Nju od dawna funkcjonuje zresztą promocja dla par, która pozwala na obniżenie kosztów.

Dwa numery w Nju - jak to działa?

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usług sieci Nju mobile wspólnie, mogą liczyć na obniżkę kwoty miesięcznego zobowiązania. Po przeniesieniu dwóch numerów opłata miesięczna w podstawowym wariancie abonamentu wynosi 19 zł od sztuki. Operator oferuje na obu kartach SIM nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz współdzieloną paczkę danych.

Nju mobile przewiduje również tzw. bonusy za staż. Im dłużej klienci są abonentami sieci, tym więcej internetu mobilnego mogą wykorzystać. Takim ruchem telekom chce zniechęcić klientów od szukania innej oferty. Z początku abonenci opłacający wspólnie dwie karty SIM mogą liczyć na 10 GB internetu mobilnego w kraju lub 2,43 GB w roamingu UE dzielone na dwie osoby.

nju mobile dla par abonament class="wp-image-890023"

Internet w Nju mobile - ile wynosi bonus za staż?

Po pół roku paczka internetu mobilnego w Nju mobile rośnie do 20 GB, a po roku każda para, która decyduje się na wspólną umowę, otrzymuje 25 GB do podziału. Po dwóch latach para ma 30 GB transferu. To już średnio po 15 GB na głowę za te same pieniądze. Aby skorzystać z bonusu trzeba tylko pamiętać, by na głównym numerze włączyć usługę „im dłużej, tym lepiej”.

Dostępne są też inne warianty oferty dla par. Dwa numery kosztują 28 zł miesięcznie w wariancie z nielimitowanymi rozmowami i współdzieloną paczką internetu 1 GB - to przekłada się na 14 zł za kartę SIM. Z kolei za 48 zł miesięcznie (24 zł od sztuki) można wykupić dwa abonamenty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz początkową paczką danych o wielkości 20 GB (60 GB po 2 latach).

Do tej pory wykupienie obu numerów - głównego i dodatkowego -było w Nju mobile niestety niepotrzebnie skomplikowane.

REKLAMA

Klienci najpierw musieli wykupić w Nju mobile numer główny za 19 zł, 29 zł lub 39 zł miesięcznie, a dopiero po jego aktywacji można było dokupić numer dodatkowy za 9 zł miesięcznie. Tylko wtedy dwie karty SIM w ramach jednej umowy zaczynały dzielić tę samą paczkę danych. Teraz oba numery można zamówić od razu.

Kurier dostarczy stosowne dokumenty oraz dwie nowe karty SIM. Jeszcze łatwiej będzie to wyglądało w przypadku klientów, którzy przechodzą do Nju mobile z Orange. Abonenci mogą przenieść oba numery do sieci typu MVNO w tym samym momencie i zachować przy tym wykorzystywane uprzednio fizyczne karty SIM.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA