REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Według PlayWay ratownik wodny zagląda w biusty i wystawia mandaty za picie. Oto polski Lifeguard Simulator

Koncern PlayWay wraz z podległymi studiami nie przestaje zapowiadać gier o przedziwnej tematyce. Po symulatorze Jezusa Chrystusa i dealera narkotyków przyszedł czas na ratownika wodnego. Z tym, że Lifeguard Simulator nie kręci się wyłącznie wokół ratowania tonących plażowiczów.

18.05.2020
19:10
Ratownik w Lifeguard Simulator wystawia mandaty i podgląda
REKLAMA
REKLAMA

Najpierw rzuca się na pomoc małemu dziecku, które spadło z łódki do wody. Zanurza się głęboko w wodzie, nie bacząc na krążącego wokół rekina. Nie mamy jednak okazji, aby zobaczyć finału tej heroicznej akcji, ponieważ ujęcie z materiału reklamowego przeskakuje na biust wirtualnej plażowiczki. Ta jest w pełni świadoma podglądacza, mrugając zalotnie w jego stronę.

Dzień jak co dzień w Międzyzdrojach.

PlayWay zapowiada kolejny z dziesiątek symulatorów, jakie firma planuje dowieźć na platformę Steam w przeciągu następnych miesięcy i lat. Polskie przedsiębiorstwo jest już wyspecjalizowane w finansowaniu nisko- oraz średniobudżetowych produkcji dla komputerów osobistych. Nie wszystkie są udane. Nie wszystkie mają zwolenników. Gdy jednak zdarzy się hit na miarę Car Mechanic Simulatora, Drug Dealer Simulatora czy House Flippera, PlayWay zapewnia sobie środki na dziesiątki kolejnych tego typu przedsięwzięć.

 class="wp-image-1149319"

Jednym z nich jest właśnie Lifeguard Simulator.

Świeżo zapowiedziana produkcja będzie tworzona przez ForestLight Games. To stosunkowo nowe studio w rodzinie PlayWay, pracujące aktualnie nad symulatorem papieża. Lifeguard Simulator to drugi projekt tej grupy. Poza nim ForestLight pracuje również nad tytułami Wedding Planner oraz Rollercoaster Mechanic. Patrząc na te pozycje, łatwo określić profil polskiego studia.

Co ciekawe, w grze Lifeguard Simulator nie będziemy wyłącznie obserwować morskiego brzegu, ratując kogoś od czasu do czasu. Twórcy mają ambicję dodać do produkcji szczyptę Słonecznego Patrolu, z ratowaniem załogi i pasażerów wielkich płonących jachtów na czele. Materiał reklamowy sugeruje ponadto, że będziemy wystawiać mandaty za spożywanie alkoholu, jeździć buggy oraz flirtować z plażowiczkami. NO BO PRZECIEŻ TO CZĘŚĆ PRACY.

REKLAMA

Lifeguard Simulator ma zadebiutować w 2021 r. Biorąc pod uwagę, jak psychodelicznym doświadczeniem jest eksploracja świata w tytule Drug Dealer Simulator, już nie mogę się doczekać wizyty na słonecznej plaży ala PlayWay.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA