REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Od tego, gdzie kupisz Cyberpunka 2077, będzie zależał wzór na steelbooku. Wybór jest trudny

Od 12 czerwca polskie sklepy stacjonarne będą oferować możliwość odebrania w przedsprzedaży metalowego pudełka dla gry Cyberpunk 2077. To bonus dla klientów przedpremierowych, różniący się w zależności od wybranej sieci sklepów.

20.05.2020
16:51
cyberpunk 2077 cdp upadek wydawca cenega cd projekt red
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalna dystrybucja metalowych pudełek dla gry Cyberpunk 2077 (oczywiście bez samego krążka) w polskich sieciach rusza 12 czerwca 2020 r. Za pośrednictwem przedsprzedaży klienci mogą sobie zagwarantować dostępność towaru na wrześniową premierę, jednocześnie licząc na drobne dodatki bezpośrednio od sklepu. Na mocy porozumienia między dystrybutorem oraz sieciami osoby biorące udział w przedsprzedaży mogą liczyć na steelbooka. Wzory na metalowych pudełkach różnią się jednak w zależności od sklepu.

Empik, Media Expert, RTV Euro AGD i Media Markt oferują odmienne steelbooki.

Poniżej możecie zobaczyć, czym różnią się projekty graficzne na pudełkach, przynależne do poszczególnych sieci sprzedaży. Jeśli o mnie chodzi, zdecydowanie najbardziej podoba mi się wariant Voodoo Boys dedykowany Empikowi. Czuję jednak w kościach, że to Maelstrom sprzedawany w RTV Euro AGD i Media Markt będzie się cieszył największą popularnością wśród polskich graczy.

Wariant Voodoo Boys w sieci Empik:


Wariant Valentinos w sieci Media Expert:


Wariant Maelstrom w sieciach RTV Euro AGD i Media Markt:

 class="wp-image-1150840"

Warto dodać, że do każdego zakupu przedpremierowego dokonanego w sieciach Media Expert oraz Media Markt dodawany jest plakat z taką samą grafiką, jak na froncie steelbooka. Z kolei wyróżnikiem dla popularnych sklepów internetowych, które nie mają swojego projektu metalowego pudełka, będzie unikalny brelok.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września 2020 r. Gra wideo polskiego studia CDP RED będzie dostępna na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA