REKLAMA

Cloud Backup za darmo, na 30 dni. Byśmy sami mogli się przekonać, że warto

Jedna z ciekawszych usług kopii zapasowych na polskim rynku w końcu doczekała się w pełni funkcjonalnej wersji demo. Nie musimy już ryzykować zamawiania kota w worku – sami możemy sprawdzić, czy nam odpowiada.

12.05.2020 15.39
Cloud Backup za darmo, na 30 dni. Byśmy mogli się przekonać czy warto
REKLAMA
REKLAMA

Cloud Backup to usługa przeznaczona dla klientów nazwa.pl korzystających z komputera z Windows 7 lub 10. Służy wykonywaniu kopii zapasowych i przechowywaniu ich w chmurze. Co bardzo ciekawe, zzapewnia 1 TB przestrzeni w chmurze oraz przetrzymywanie usuniętych przez nas danych przez 90 dni. Usługa jest w pełni bezpieczna – zapewnia to 256-bitowe szyfrowanie AES. Backup danych hostowany jest na serwerach spełniających normy TIER III i TIER IV, posiadających certyfikaty ISO 9001 i ISO 27001.

Cloud Backup nie jest jedyną usługą tego rodzaju i o takich parametrach – choć zdarza się to nieczęsto. Usługa od nazwa.pl kusi jednak czymś jeszcze, a mianowicie ceną. Za pierwszy rok płacimy 60 zł netto (73,8 zł brutto) za terabajtową chmurę. Czy gdzieś tkwi haczyk?

Przekonaj się o tym sam. Cloud Backup od nazwa.pl teraz na 30 dni za darmo.

Wystarczy zainstalować w Windowsie dedykowaną usłudze aplikację i aktywować w niej przyciskiem funkcji testowania przez 30 dni. Nie trzeba przy tym nigdzie się rejestrować, podawać swoich danych, numerów kart kredytowych, a program może wykonywać kopie zapasowe już po kilku sekundach od jego zainstalowania.

 class="wp-image-1128418"

Po aktywacji wersji testowej do dyspozycji użytkowników pozostają wszystkie funkcjonalności aplikacji Cloud Backup, włącznie z 1 TB miejsca na dysku w chmurze nazwa.pl. Można wykonywać i odtwarzać pliki z kopii zapasowej przez 30 dni i testować szybkość przesyłania danych.

Warto jednak wspomnieć, że niektóre funkcje ze względów bezpieczeństwa wymagają podania w programie jednorazowego kodu udostępnianego w Panelu Klienta nazwa.pl. Dotyczy to takich funkcjonalności jak zmiana hasła używanego do szyfrowania danych czy też usunięcia lub modyfikacji stworzonej wcześniej przez użytkownika listy archiwizowanych plików.

REKLAMA

Płynne przejście na pełną wersję.

Zarówno w trakcie trwania okresu testowego, jak i bezpośrednio po jego zakończeniu, użytkownik może przypisać anonimowo wykorzystywaną przez siebie licencję programu Cloud Backup do swojego konta w Panelu Klienta nazwa.pl. Dzięki temu po zakończeniu okresu testowego można rozpocząć korzystanie z usługi na normalnych zasadach, bez konieczności ponownego kopiowania danych do chmury.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA