REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Borderlands: The Handsome Collection za darmo na PC. Wystarczy konto na Epic Games Store

Civilization VI już nie jest możliwa do pobrania za darmo z Epic Games Store. Nie szkodzi, bo jeszcze dziś możesz zagrać w pakiet Borderlands: The Handsome Collection nie płacąc za to ani złotówki.

28.05.2020
17:08
Borderlands: The Handsome Collection za darmo na PC
REKLAMA
REKLAMA

Zakup Civilization VI ze stuprocentowym rabatem właśnie przestał być możliwy. Promocja była ograniczona czasowo – ale na szczęście Epic Games na razie nie zamierza rezygnować z cotygodniowych prezentów dla swoich użytkowników. Nową grą do pobrania za 0 zł jest Borderlands: The Handsome Collection.

Borderlands: The Handsome Collection za darmo na PC. Dostępne na Epic Games Store.

Gra została udostępniona na platformie Epic Games Store. Jeżeli jeszcze z niej nie korzystamy, oznacza to konieczność pobrania aplikacji klienckiej z tego adresu, zainstalowanie jej na komputerze i założenie na platformie darmowego konta użytkownika.

Gra dostępna jest w sekcji sklepu. Z formalnego punktu widzenia nie jest nam ona dawana w prezencie, a musimy ją kupić. Z tą różnicą, że tymczasowo na najbliższe dni Epic Games Store zapewnia swoim użytkownikom na nią 100-procentowy rabat – czyli w efekcie kupujemy grę Borderlands: The Handsome Collection za 0 zł.

To wbrew pozorom dość ważne. Jeżeli w ten sposób kupimy grę, zostanie ona na stałe przypisana do naszego konta na Epic Games Store i będziemy mogli w nią zagrać kiedykolwiek, na dowolnym komputerze. Jeżeli nie dokonamy zakupu a promocja się zakończy – by zagrać, będziemy musieli kupić grę w standardowej cenie.

Co to jest Borderlands: The Handsome Collection?

REKLAMA

To pakiet gier, na który składają się Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel oraz wszystkie wydane do obu tytułów dodatki DLC. Seria Borderlands zdobyła dużą popularność i przychylność graczy. Każda z gier to postapokaliptyczny shooter z licznymi elementami RPG i utrzymany w charakterystycznej, komiksowej estetyce został odświeżony na potrzeby konsol nowej generacji i nowoczesnych pecetów.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj Spider's Web w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA