REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Skorzystaj z płatności Zapłać z Play, a dostaniesz 15 zł na zakupy w App Store

Play przygotował fajną promocję mającą wypromować jego mechanizm płatności. Jeżeli jeszcze nigdy z niego nie korzystaliśmy, to nasz pierwszy raz z Zapłać z Play zakończy się rabatem w kwocie 15 zł.

16.04.2020
18:22
iphone 12 2020
REKLAMA
REKLAMA

Klienci sieci Red Bull Mobile i Play mogą dokonywać zakupów przez mechanizm Zapłać z Play. Dzięki niemu opłatę uiszczamy razem z naszym rachunkiem telefonicznym, co jest wygodne i przynajmniej w teorii bezpieczniejsze. Być może jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z takiej możliwości – dlatego też Play przygotował drobną, ale bardzo fajną promocję.

15 zł na zakupy w App Store w zamian za skorzystanie z Zapłać z Play.

REKLAMA

Jeżeli nie skorzystaliśmy przez ostatni rok z Zapłać z Play w App Store, to zdecydowanie powinniśmy zrobić to przy najbliższej okazji. Jeżeli się bowiem na to zdecydujemy, to od rachunku odliczone nam będzie 15 zł. Przy czym jeżeli gra, aplikacja lub subskrypcja są droższe niż 15 zł, to zwyczajnie o tyle mniejszą kwotę zobaczymy na fakturze. Jeżeli tańsze, to zaksięgowany zostanie zakup w kwocie jednego grosza.

Zniżka jest przyznawana do pojedynczej płatności (jeżeli więc wybierzemy coś tańszego, to reszta kwoty rabatu nam przepada), obowiązuje klientów abonamentowych Play oraz Red Bull Mobile. Promocja potrwa tylko do najbliższej niedzieli. Za pomocą usługi Zapłać z Play można kupować gry i aplikacje w App Store, powiększyć pamięć iCloud, zasubskrybować Apple Music, kupić film w iTunes Store czy książkę w iBooks.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA