REKLAMA

Nie musisz kupować nowego iPhone’a. iSpot i Cortland wymienią akumulator za 149 zł

Nie jest tajemnicą, że bardzo wielu klientów wymienia starsze iPhone’y na nowe z uwagi na słabe akumulatory. Teraz nie będzie to konieczne, bo ruszyła świetna oferta wymiany akumulatorów za 149 zł, w systemie door-to-door.

24.04.2020 11.15
Nie musisz kupować nowego iPhone’a. iSpot i Cortland wymienią akumulator za 149 zł
REKLAMA
REKLAMA

Pokazany wczoraj iPhone SE (2020) od razu wywołał lawinę komentarzy. Nowy model doceniają zwłaszcza osoby, które chcą przesiąść się ze starego iPhone'a na nowszego, ale takiego, który nie będzie ani zbyt wielki, ani przesadnie drogi. Wiele z tych osób mogłoby de facto nadal używać starszego iPhone’a, bo jedynym realnym problemem jest czas działania na jednym ładowaniu. W tej kwestii starsze iPhone’y niestety nie błyszczą.

Jasne, lepiej byłby mieć nowszy smartfon z nieco lepszym aparatem, z dłuższym czasem wsparcia i bez tej małej irytującej ryski na tylnej ściance, ale czy warto za to wszystko zapłacić 2200 zł? Jeśli uważasz, że nie, a po prostu chcesz mieć działający smartfon z dobrym akumulatorem, iSpot i Cortland mają bardzo ciekawą ofertę, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić na wymianie akumulatora.

Wymiana akumulatora w iPhonie za 149 zł, bez wychodzenia z domu.

iPhone iOS 11.3 beta 2 bateria obniżanie wydajności class="wp-image-653851"

iSpot i Cortland przygotowały promocję, w ramach której można wymienić akumulator iPhone’a w usłudze door-to-door. Kurier stawia się po odbiór smartfona, dostarcza go do serwisu, a następnie odnosi do domu klienta smartfon z akumulatorem wymienionym na fabrycznie nowe ogniwo.

Taka usługa kosztuje teraz tylko 149 zł, a do tego wysyłka w obie strony jest darmowa. Usługa obejmuje poniższe modele iPhone’ów:

  • iPhone 6, iPhone 6 Plus,
  • iPhone 6s, iPhone 6s Plus,
  • iPhone 7, iPhone 7 Plus,
  • iPhone 8, iPhone 8 Plus,
  • iPhone SE (pierwszej generacji).
REKLAMA

Oferta jest bardzo korzystna, bowiem przed promocją wymiana akumulatora kosztowała 229 zł. Do tego obecnie wymienimy akumulator bez wychodzenia z domu, co w okresie pandemii jest szczególnie ważne. Okres przymusowego pobytu w domu jest też dobrym momentem na wymianę akumulatora w smartfonie, bo w domowym zaciszu telefon nie jest nam potrzebny tak bardzo, jak poza domem.

Promocja w iSpocie potrwa do końca kwietnia, a w Cortlandzie do 5 maja, więc warto się spieszyć.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA