REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Dying Light i Dark Souls Remastered za darmo w PS Plus - tak mówi przeciek

Oferta PS Plus na maj zostanie pokazana dopiero za kilka dni, ale jak zwykle do sieci trafiły przecieki. Sony ma udostępnić graczom dwa kapitalne tytuły: Dying Light i Dark Souls Remastered.

27.04.2020
11:30
ps plus maj dying light
REKLAMA
REKLAMA

Na wstępie trzeba podkreślić, że bazujemy na przecieku. Co miesiąc do sieci trafiają przecieki oferty PS Plus i w większości przypadków okazują się być prawdziwe, natomiast poniższe informacje trzeba traktować z pewną dozą niepewności.

PS Plus na maj: Dying Light i Dark Souls Remastered class="wp-image-1134931"

Dying Light i Dark Souls Remastered to tytuły, które pojawiły się na przecieku majowej oferty dla subskrybentów usługi PS Plus. Jeżeli doniesienia okażą się prawdziwe, maj będzie kolejnym miesiącem z bardzo mocną oferta od Sony.

Dla przypomnienia, kwietniowa oferta obejmuje gry Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0. Pierwsza jest jedną z najlepszych gier na wyłączność na konsole PlayStation 4, natomiast druga to zaskakująco świeży tytuł rajdowy wydany w lutym 2019 r.

Wracając do maja, oba zapowiedziane tytuły szykują się smakowicie. Dying Light to rewelacyjny survival horror naszego rodzimego Techlandu. Jest to gra z 2015 r., więc ma już kilka lat na karku, ale warto ją odświeżyć przed premierą Dying Light 2, która ma się odbyć w 2020 r.

Z kolei Dark Souls nie trzeba przedstawiać nikomu, kto lubi wyzwania w grach. Dark Souls Remastered to wydane w 2018 r. odświeżone wydanie klasyka gatunku.

Tylko czy przeciek tytułów do majowego PS Plus jest prawdziwy?

Wiele wskazuje na to, że grafika pojawiająca się w mediach społecznościowych nie jest oficjalnym materiałem Sony, tylko tworem fanów. Największe wątpliwości budzi użycie nieaktualnego logo usługi PlayStation Plus. Krzyżyk w nowszej wersji jest ujęty pod nieco innym kątem. Dla porównania, poniżej znajduje się oficjalna grafika promująca kwietniowe tytuły PS Plus.

REKLAMA
PS Plus na maj: Dying Light i Dark Souls Remastered class="wp-image-1134934"

Najnowsza grafika może być nieoficjalna, ale nie musi to oznaczać, że tytuły się nie potwierdzą. Jest duże prawdopodobieństwo, że tytuły się zgadzają, ale przekonamy się o tym za kilka dni, kiedy pojawi się oficjalna zapowiedź Sony.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA