REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Gry

Dying Light i Dark Souls Remastered za darmo w PS Plus - tak mówi przeciek

Oferta PS Plus na maj zostanie pokazana dopiero za kilka dni, ale jak zwykle do sieci trafiły przecieki. Sony ma udostępnić graczom dwa kapitalne tytuły: Dying Light i Dark Souls Remastered.

ps plus maj dying light
REKLAMA
350 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Na wstępie trzeba podkreślić, że bazujemy na przecieku. Co miesiąc do sieci trafiają przecieki oferty PS Plus i w większości przypadków okazują się być prawdziwe, natomiast poniższe informacje trzeba traktować z pewną dozą niepewności.

PS Plus na maj: Dying Light i Dark Souls Remastered class="wp-image-1134931"

Dying Light i Dark Souls Remastered to tytuły, które pojawiły się na przecieku majowej oferty dla subskrybentów usługi PS Plus. Jeżeli doniesienia okażą się prawdziwe, maj będzie kolejnym miesiącem z bardzo mocną oferta od Sony.

Dla przypomnienia, kwietniowa oferta obejmuje gry Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0. Pierwsza jest jedną z najlepszych gier na wyłączność na konsole PlayStation 4, natomiast druga to zaskakująco świeży tytuł rajdowy wydany w lutym 2019 r.

Wracając do maja, oba zapowiedziane tytuły szykują się smakowicie. Dying Light to rewelacyjny survival horror naszego rodzimego Techlandu. Jest to gra z 2015 r., więc ma już kilka lat na karku, ale warto ją odświeżyć przed premierą Dying Light 2, która ma się odbyć w 2020 r.

Z kolei Dark Souls nie trzeba przedstawiać nikomu, kto lubi wyzwania w grach. Dark Souls Remastered to wydane w 2018 r. odświeżone wydanie klasyka gatunku.

Tylko czy przeciek tytułów do majowego PS Plus jest prawdziwy?

Wiele wskazuje na to, że grafika pojawiająca się w mediach społecznościowych nie jest oficjalnym materiałem Sony, tylko tworem fanów. Największe wątpliwości budzi użycie nieaktualnego logo usługi PlayStation Plus. Krzyżyk w nowszej wersji jest ujęty pod nieco innym kątem. Dla porównania, poniżej znajduje się oficjalna grafika promująca kwietniowe tytuły PS Plus.

REKLAMA
PS Plus na maj: Dying Light i Dark Souls Remastered class="wp-image-1134934"

Najnowsza grafika może być nieoficjalna, ale nie musi to oznaczać, że tytuły się nie potwierdzą. Jest duże prawdopodobieństwo, że tytuły się zgadzają, ale przekonamy się o tym za kilka dni, kiedy pojawi się oficjalna zapowiedź Sony.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA