REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Sony umili czas posiadaczom PS4 kapitalnymi grami. PS Plus na kwiecień: Uncharted 4 oraz DIRT 2

Przypadek czy chęć pomocy osobom w kwarantannie oraz izolacji? Sony przygotowało kapitalny zestaw gier od zaraz w ramach abonamentu PS Plus na kwiecień 2020 r. Posiadacze konsol PlayStation 4 zagrają w Uncharted 4 oraz DIRT 2.

25.03.2020
8:47
Wyciekła świetna oferta PS Plus dla PS4 na kwiecień
REKLAMA
REKLAMA

Aktualizacja: 1 kwietnia 2020 r. potwierdziły się oficjalnie gry, które Sony udostępni za darmo w ramach PlayStation Plus.

Po raz kolejny informacja o ofercie gier od zaraz wyciekła przed oficjalnym komunikatem firmy. Tym razem źródło przecieku znajduje się w samym Sony. Redakcja PlayStation Access zajmująca się tworzeniem materiałów wideo przedwcześnie opublikowała klip dotyczący kwietniowej oferty PS Plus. Wideo zostało już zdjęte, ale co raz trafia do sieci, zostaje w niej na zawsze.

Gry w PS Plus na kwiecień to Uncharted 4 oraz DIRT 2.

 class="wp-image-494578"

Oczywiście największą gwiazdą tego miesiąca jest Uncharted 4. Tytuł zachwyca oprawą graficzną, filmową realizacją, przekonującą narracją, intensywną akcją oraz niezwykłą dbałością o detale. Prawdziwa perła branży gier, a także jedna z najlepszych produkcji w jakie można zagrać na PlayStation 4.

Warto dodać, że Uncharted 4 posiada także naprawdę niezły moduł wieloosobowy. Co prawda to kampania dla jednego gracza jest najważniejszym elementem tej produkcji, ale zaręczam: na serwerach PvP można spędzić kolejne długie godziny. Pamiętam, że razem ze znajomymi graliśmy w tryb wieloosobowy przez wiele dni po premierze Uncharted 4. Bawiliśmy się naprawdę nieźle.

 class="wp-image-900459"

DIRT 2 co prawda nie powtórzył sukcesu najbardziej uwielbianych odsłon Colina McRae, ale to wciąż bardzo solidna, bardzo udana gra rajdowa. Gdyby oceniać ją przez zawyżoną, odrealnioną skalę liczbową stosowaną w mediach traktujących o grach, mielibyśmy do czynienia z typowym produktem 8/10. Dobrym, ale nie genialnym. Wciągającym, ale nie ponadczasowym. Zagrać jak najbardziej warto. Zwłaszcza, że zapewne wcześniej wielu z was nie miało ku temu okazji.

Oczywiście to wciąż tylko przeciek.

REKLAMA

Chociaż jego źródłem jest PlayStation Access, nadal czekamy na potwierdzenie kwietniowej oferty bezpośrednio od Sony Computer Entertainment. Biorąc jednak pod uwagę, jak często wyciekają informacje o nadchodzących grach w ramach abonamentu PS Plus, możemy być niemal pewni tego Dirta i Uncharted. Dwie świetne gry w sam raz na czas izolacji. Sony stanęło na wysokości zadania.

Aktualizacja: 1 kwietnia 2020 r. potwierdziły się oficjalnie gry, które Sony udostępni za darmo w ramach PlayStation Plus.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA