REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

PlayStation Plus Rewards rozszerzone w Polsce. Abonenci PS Plus oszczędzą w KFC i na okularach Muscat

Program lojalnościowy PlayStation Plus Rewards został poszerzony o kolejne promocyjne oferty dla graczy opłacających abonament PS Plus na PS4.

02.04.2020
18:43
PS Plus rewards
REKLAMA
REKLAMA

PlayStation Plus Rewards jest programem lojalnościowym, który kilka miesięcy temu wystartował na terenie Polski. W ramach PlayStation Plus Rewards abonenci PS Plus otrzymują jednorazowe kody rabatowe do wykorzystania na rozmaite zakupy i usługi. Z Sony Computer Entertainment Polska współpracuje m.in. Helios, Prosto, Pyszne.pl czy Player.pl.

Teraz do programu PlayStation Plus Rewards dołącza KFC, Muscat i SBM.

 class="wp-image-1119937"

Nowi partnerzy to nowe rabaty do wykorzystania dla każdego aktywnego abonenta usługi PS Plus. Gracze kupią bądź wymienią okulary w internetowym sklepie Muscat z rabatem wynoszącym 50 zł. KFC oferuje 10 proc. zniżki na wszystkie zamówienia online powyżej 25 zł. Z kolei wybraną odzież SBM Label będzie można kupić z rabatem wynoszącym 20 proc.

Rabaty aktywujemy na oficjalnej stronie programu PlayStation Plus Rewards. Wystarczy wybrać interesującą nas promocję, a następnie zalogować się na swoje konto PlayStation. Niestety, w przeciwieństwie do gier od zaraz w PS Plus, promocje nie odnawiają się z każdym kolejnym miesiącem. Kody rabatowe mają charakter jednorazowy, co warto wziąć pod uwagę podczas ich wykorzystania.

REKLAMA

Abonament PS Plus to dzisiaj niezbędne rozwiązanie dla grania przez Internet.

Posiadacze konsol PlayStation 4 muszą opłacać subskrypcję PS Plus, aby uczestniczyć w sieciowej rozgrywce. W zamian Sony co miesiąc udostępnia dwie gry dla PS4 do pobrania bez dodatkowych opłat. W kwietniu oferta PS Plus jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ pobierzemy uznane tytuły Uncharted 4 oraz Dirt Rally 2.0. Dodatkowe benefity subskrypcji PS Plus to zniżki w cyfrowym sklepie z grami wideo PS Store i przestrzeń do przechowywania stanów zapisu w chmurze.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA