1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

PlayStation Plus Rewards rozszerzone w Polsce. Abonenci PS Plus oszczędzą w KFC i na okularach Muscat

Program lojalnościowy PlayStation Plus Rewards został poszerzony o kolejne promocyjne oferty dla graczy opłacających abonament PS Plus na PS4.

PS Plus rewards

PlayStation Plus Rewards jest programem lojalnościowym, który kilka miesięcy temu wystartował na terenie Polski. W ramach PlayStation Plus Rewards abonenci PS Plus otrzymują jednorazowe kody rabatowe do wykorzystania na rozmaite zakupy i usługi. Z Sony Computer Entertainment Polska współpracuje m.in. Helios, Prosto, Pyszne.pl czy Player.pl.

Teraz do programu PlayStation Plus Rewards dołącza KFC, Muscat i SBM.

Nowi partnerzy to nowe rabaty do wykorzystania dla każdego aktywnego abonenta usługi PS Plus. Gracze kupią bądź wymienią okulary w internetowym sklepie Muscat z rabatem wynoszącym 50 zł. KFC oferuje 10 proc. zniżki na wszystkie zamówienia online powyżej 25 zł. Z kolei wybraną odzież SBM Label będzie można kupić z rabatem wynoszącym 20 proc.

Rabaty aktywujemy na oficjalnej stronie programu PlayStation Plus Rewards. Wystarczy wybrać interesującą nas promocję, a następnie zalogować się na swoje konto PlayStation. Niestety, w przeciwieństwie do gier od zaraz w PS Plus, promocje nie odnawiają się z każdym kolejnym miesiącem. Kody rabatowe mają charakter jednorazowy, co warto wziąć pod uwagę podczas ich wykorzystania.

Abonament PS Plus to dzisiaj niezbędne rozwiązanie dla grania przez Internet.

Posiadacze konsol PlayStation 4 muszą opłacać subskrypcję PS Plus, aby uczestniczyć w sieciowej rozgrywce. W zamian Sony co miesiąc udostępnia dwie gry dla PS4 do pobrania bez dodatkowych opłat. W kwietniu oferta PS Plus jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ pobierzemy uznane tytuły Uncharted 4 oraz Dirt Rally 2.0. Dodatkowe benefity subskrypcji PS Plus to zniżki w cyfrowym sklepie z grami wideo PS Store i przestrzeń do przechowywania stanów zapisu w chmurze.