REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Odbierz za darmo gry na PS4: Pac-Man, Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a i Podróż

Sony rozpieszcza graczy. W sklepie PS Store pojawiły się trzy darmowe gry, które można pobrać w sam raz na kwarantannę. Nie trzeba nawet opłacać abonamentu PS Plus.

26.04.2020
17:40
pac-man champtionship 2 za darmo ps4 ps store xbox one steam
REKLAMA

Gracze, którzy subskrybują usługę PlayStation Plus, otrzymują w ramach abonamentu co miesiąc dwie gry na PS4 bez dodatkowych opłat.  Wśród nich w ostatnich miesiącach znalazły się takie głośne tytuły jak Uncharted 4: Kres złodzieja, Shadow of the Colossus, The Sims 4, Titanfall 2, Nioh, The Last of Us Remastered, Batman: Arkham Knight i Detroit: Become Human.

REKLAMA

To same produkcje z najwyższej półki, które pożerają mnóstwo czasu. Gracze, którzy skrupulatnie dodawali te pozycje do swojego konta, a nie mieli jeszcze czasu w nie zagrać, mają teraz idealną okazję, by je nadrobić. W czasie kwarantanny jesteśmy w końcu zachęcani do grania nawet przez WHO, a do tego premiery kolejnych gier takich jak np. The Last of Us 2 są teraz odkładane.

Uncharted- The Nathan Drake Collection

Trzy gry za darmo na PS4 w PS Store

Nie wszyscy mają jednak potrzebę opłacania abonamentu, którego główną zaletą jest umożliwianie rywalizacji online w płatnych grach typu multiplayer. Na szczęście Sony przygotowało niespodziankę również dla tych konsumentów, którzy nie lubią grać online.

Już jakiś czas temu do w ramach PlayStation Store udostępniono dwie świetne pozycje, których zadaniem jest utrzymać graczy w domu przy telewizorach, by w trakcie pandemii jak najmniej czasu spędzali poza domami. Jedną z nich jest Uncharted: Kolekcja Nathan Drake’a, czyli de facto pakiet trzech gier w jednym.

To trzy gry z serii Uncharted wydano pierwotnie na konsolę PlayStation 3, ale zostały zremasterowane z myślą o konsoli PlayStation 4. Fani, którzy nie mieli okazji się zapoznać z Nathanem Drakiem i jego kompanami, zdecydowanie powinni to zrobić — tym bardziej że nie muszą teraz za to płacić.

journey

Drugą z gier, które pojawiły się w zeszłym tygodniu, jest Podróż, czyli… takie niesamowicie kojące doświadczenie będące alegorią życia. Również i ta gra pierwotnie trafiła na konsolę PlayStation 3, a wersja na PS4 to tzw. remaster z poprawioną oprawą graficzną.

Dzisiaj dołączył do Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a oraz Podróży dołączył stary dobry Pac-Man.

Już w ubiegłym tygodniu gracze wypatrzyli w PS Storze, że wydana w 2016 r. gra Pac-Man Championship Edition 2 od Bandai Namco była do pobrania w Europie za darmo. Cena szybko jednak wróciła do stałego poziomu, którym było 54 zł. Sony się w dodatku tym nie chwaliło i w zasadzie to nie wiedzieliśmy, czy to była taka niespodziewana i bardzo krótka promocja, czy też awaria sklepu.

pac-man champtionship 2 za darmo ps4 ps store xbox one steam 1

Teraz się okazało, że mieliśmy do czynienia z usterką, a właściwie to z falstartem. Pac-Man Championship Edition 2 został właśnie udostępniony przez Bandai Namco za darmo i to w dodatku nie tylko w wersji na konsole PlayStation 4, ale również na pozostałe platformy. Grę można pobrać teraz bez opłat zarówno na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, jak i na pecety:

REKLAMA

Warto dodać, że cały czas trwa wiosenna promocja w PS Store, w ramach której można nabyć taniej niż zwykle takie gry jak Battlefield V, Crash Bandicoot i Marvel’s Spider-Man. Oprócz tego przeceniono gry popularne w Japonii i to  nawet o 70 proc. Taniej można nabyć teraz między innymi Resident Evil 2 (99 zł zamiast 209 zł) oraz Dark Souls 3 (59 zł zamiast 289 zł).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA