REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Mobile Vikings zmienia zasady gry. Kumulacja gigabajtów teraz dla wszystkich bez wyjątku

Mobile Vikings słucha swoich użytkowników. W odpowiedzi na głos społeczności firma wprowadziła darmową kumulację gigabajtów do oferty Mobile Vikings Match.

02.04.2020
11:44
Mobile Vikings zmienia zasady gry. Match dostępny już dla wszystkich
REKLAMA
REKLAMA

Jeden z popularniejszych operatorów typu MVNO na polskim rynku uaktualnił niedawno swoją ofertę. W jej ramach dostępne są teraz trzy różne taryfy: Solidny Match za 20 zł miesięcznie (no-limits, 0,5 GB transferu), Perfekt Match za 25 zł miesięcznie (no-limits, 20 GB transferu) i Ekstra Match za 35 zł miesięcznie (no-limits, 30 GB transferu).

Oprócz tego w obu droższych taryfach klienci mogli wykupić tzw. kumulację gigabajtów. Dzięki temu niewykorzystany transfer nie przepadał od razu po wygaśnięciu pakietu. Koszt chomikowania internetu mobilnego wynosił jednak 5 zł miesięcznie, a można było go uniknąć jedynie poprzez ściąganie innych klientów do sieci Mobile Vikings. Operator zmienił jednak zdanie.

mobile vikings match kumulacja danych class="wp-image-1119427"

Kumulacja gigabajtów w Mobile Vikings Match od teraz bez opłat dla wszystkich.

REKLAMA

Zmianę dokonano po głosowaniu, w którym mógł wziąć każdy z 55 tys. abonentów sieci. Spośród osób, które się na to zdecydowały, aż 97 proc. wskazało, że najlepszym sposobem na ulepszenie oferty Mobile Vikings Match będzie właśnie wprowadzenie do taryf Perfekt Match i Ektra Match kumulacji danych, a więc przenoszenia niewykorzystanego transferu na kolejny miesiąc za darmo.

Dzięki tej zmianie nowa oferta Mobile Vikings ucieszy osoby, które były rozczarowane ostatnimi zmianami sprzed miesiąca. Dopiero teraz w tej samej cenie co dotychczas można otrzymać nie tylko rozmowy i wiadomości SMS/MMS bez limitu, ale także usługę kumulacji danych, która była dostępna w taryfie Mobile Vikings NoLimit. Do tego dochodzi większy pakiet internetowy - 20 GB zamiast 15 GB.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA