1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech
  4. Technologie

Mobile Vikings zmienia zasady gry. Kumulacja gigabajtów teraz dla wszystkich bez wyjątku

Mobile Vikings zmienia zasady gry. Match dostępny już dla wszystkich

Mobile Vikings słucha swoich użytkowników. W odpowiedzi na głos społeczności firma wprowadziła darmową kumulację gigabajtów do oferty Mobile Vikings Match.

Jeden z popularniejszych operatorów typu MVNO na polskim rynku uaktualnił niedawno swoją ofertę. W jej ramach dostępne są teraz trzy różne taryfy: Solidny Match za 20 zł miesięcznie (no-limits, 0,5 GB transferu), Perfekt Match za 25 zł miesięcznie (no-limits, 20 GB transferu) i Ekstra Match za 35 zł miesięcznie (no-limits, 30 GB transferu).

Oprócz tego w obu droższych taryfach klienci mogli wykupić tzw. kumulację gigabajtów. Dzięki temu niewykorzystany transfer nie przepadał od razu po wygaśnięciu pakietu. Koszt chomikowania internetu mobilnego wynosił jednak 5 zł miesięcznie, a można było go uniknąć jedynie poprzez ściąganie innych klientów do sieci Mobile Vikings. Operator zmienił jednak zdanie.

mobile vikings match kumulacja danych

Kumulacja gigabajtów w Mobile Vikings Match od teraz bez opłat dla wszystkich.

Zmianę dokonano po głosowaniu, w którym mógł wziąć każdy z 55 tys. abonentów sieci. Spośród osób, które się na to zdecydowały, aż 97 proc. wskazało, że najlepszym sposobem na ulepszenie oferty Mobile Vikings Match będzie właśnie wprowadzenie do taryf Perfekt Match i Ektra Match kumulacji danych, a więc przenoszenia niewykorzystanego transferu na kolejny miesiąc za darmo.

Dzięki tej zmianie nowa oferta Mobile Vikings ucieszy osoby, które były rozczarowane ostatnimi zmianami sprzed miesiąca. Dopiero teraz w tej samej cenie co dotychczas można otrzymać nie tylko rozmowy i wiadomości SMS/MMS bez limitu, ale także usługę kumulacji danych, która była dostępna w taryfie Mobile Vikings NoLimit. Do tego dochodzi większy pakiet internetowy - 20 GB zamiast 15 GB.