REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Trzy nowe taryfy Mobile Vikings Match. Bez zobowiązań, ale z bonusem za staż

Mobile Vikings rozszerza swoją ofertę o trzy nowe taryfy typu prepaid. Sprawdzamy, co można otrzymać od operatora w ramach Mobile Vikings Match.

04.03.2020
13:48
mobile vikings match
REKLAMA
REKLAMA

Wśród polskich operatorów typu MVNO sporą popularnością cieszy się Mobile Vikings. Pod koniec 2018 r. operator uprościł swoją ofertę do granic możliwości i „przygotował jedną taryfę, by wszystkimi rządzić”, a potem rozszerzyć ją na dwie w tej samej cenie 25 zł. Sieć najwyraźniej uznała, że to nieco za mało i teraz powróciły znowu trzy taryfy.

Mobile Vikings Match — trzy nowe taryfy

Oferty, których nazwa nawiązuje do „matchowania” par na Tinderze, reklamowane są hasłem „numer to tylko początek” i „bez zobowiązań” — zabrakło już tylko zapraszania wprost, by klient wylosował sobie nowy „szybki numerek”. Operator ma jednak co do zasady słuszność, bo swoje usługi rozlicza w modelu prepaid.

W każdym przypadku klienci mogą liczyć też na połączenia krajowe bez limitu, wiadomości SMS i MMS w modelu no-limits oraz internet w roamingu w cenie 0,016 zł za megabajt. Mobile Vikings zachęca też, by podpiąć do konta swoją kartę płatniczą, dzięki czemu nie trzeba będzie pamiętać o ręcznym doładowaniu.

Nowe taryfy w Mobile Vikings różnią się wielkością paczki danych.

Podstawowa taryfa w nowej ofercie operatora nazywa się Mobile Vikings Solidny Match. W niej trzeba za usługi zapłacić 20 zł miesięcznie, ale można liczyć w tej cenie jedynie na 0,5 GB internetu mobilnego. Oprócz tego dostępna jest oferta Perfekt Match za 25 zł, gdzie operator oferuje 20 GB transferu.

 class="wp-image-1098827"

Najdroższy pakiet, czyli Ekstra Match, ma zawartą w sobie paczkę danych o wielkości 30 GB i kosztuje 35 zł miesięcznie. W każdym przypadku zaś cena nie różni się niezależnie od tego, czy klient chce wykupić nową kartę SIM, czy też przenieść do Mobile Vikings posiadany już numer od innego operatora.

Internet w Mobile Vikings — bez zobowiązań, ale z bonusem za staż.

REKLAMA

Operator przekonuje, że klienci mogą sobie skakać z kwiatka na kwiatek i dowolnie zmieniać operatora. To oczywiście prawda, ale jest też druga strona medalu. Osoby, które pozostaną wierne telekomowi, mogą otrzymać bonus za staż w postaci kumulacji paczki danych.

Usługa chomikowania gigabajtów na kolejne miesiące dostępna jest w taryfach Perfekt Match za 25 zł miesięcznie i Ekstra Match za 35 zł miesięcznie i trzeba za nią dopłacić 5 zł co miesiąc. Wystarczy jednak zaprosić do Mobile Vikings jedną osobę, by otrzymać opcję kumulowania gigabajtów za darmo na rok.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA