Operatorzy  / News

Trzy nowe taryfy Mobile Vikings Match. Bez zobowiązań, ale z bonusem za staż

Mobile Vikings rozszerza swoją ofertę o trzy nowe taryfy typu prepaid. Sprawdzamy, co można otrzymać od operatora w ramach Mobile Vikings Match.

Wśród polskich operatorów typu MVNO sporą popularnością cieszy się Mobile Vikings. Pod koniec 2018 r. operator uprościł swoją ofertę do granic możliwości i „przygotował jedną taryfę, by wszystkimi rządzić”, a potem rozszerzyć ją na dwie w tej samej cenie 25 zł. Sieć najwyraźniej uznała, że to nieco za mało i teraz powróciły znowu trzy taryfy.

Mobile Vikings Match — trzy nowe taryfy

Oferty, których nazwa nawiązuje do „matchowania” par na Tinderze, reklamowane są hasłem „numer to tylko początek” i „bez zobowiązań” — zabrakło już tylko zapraszania wprost, by klient wylosował sobie nowy „szybki numerek”. Operator ma jednak co do zasady słuszność, bo swoje usługi rozlicza w modelu prepaid.

W każdym przypadku klienci mogą liczyć też na połączenia krajowe bez limitu, wiadomości SMS i MMS w modelu no-limits oraz internet w roamingu w cenie 0,016 zł za megabajt. Mobile Vikings zachęca też, by podpiąć do konta swoją kartę płatniczą, dzięki czemu nie trzeba będzie pamiętać o ręcznym doładowaniu.

Nowe taryfy w Mobile Vikings różnią się wielkością paczki danych.

Podstawowa taryfa w nowej ofercie operatora nazywa się Mobile Vikings Solidny Match. W niej trzeba za usługi zapłacić 20 zł miesięcznie, ale można liczyć w tej cenie jedynie na 0,5 GB internetu mobilnego. Oprócz tego dostępna jest oferta Perfekt Match za 25 zł, gdzie operator oferuje 20 GB transferu.

Najdroższy pakiet, czyli Ekstra Match, ma zawartą w sobie paczkę danych o wielkości 30 GB i kosztuje 35 zł miesięcznie. W każdym przypadku zaś cena nie różni się niezależnie od tego, czy klient chce wykupić nową kartę SIM, czy też przenieść do Mobile Vikings posiadany już numer od innego operatora.

Internet w Mobile Vikings — bez zobowiązań, ale z bonusem za staż.

Operator przekonuje, że klienci mogą sobie skakać z kwiatka na kwiatek i dowolnie zmieniać operatora. To oczywiście prawda, ale jest też druga strona medalu. Osoby, które pozostaną wierne telekomowi, mogą otrzymać bonus za staż w postaci kumulacji paczki danych.

Usługa chomikowania gigabajtów na kolejne miesiące dostępna jest w taryfach Perfekt Match za 25 zł miesięcznie i Ekstra Match za 35 zł miesięcznie i trzeba za nią dopłacić 5 zł co miesiąc. Wystarczy jednak zaprosić do Mobile Vikings jedną osobę, by otrzymać opcję kumulowania gigabajtów za darmo na rok.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst