REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

InPost rozdaje prezenty za szybkie odbieranie przesyłek z Paczkomatów. Musisz zdążyć do 2 godzin

Paczkomaty przeżywają teraz oblężenie. InPost znalazł jednak sposób, by je szybciej opróżniać. W tym celu rozdaje klientom abonament na audiobooki w Audiotece.

06.04.2020
15:49
inpost wyciek danych paczkomaty
REKLAMA
REKLAMA

Branża kurierska w dobie pandemii koronawirusa jest obciążona ponad miarę i notuje przy tym jako bodaj jedyna ogromne wzrosty. Wiele produktów, po które zwykle chodziliśmy sami do sklepu, zamawiamy teraz online. Skutki zwiększonego zainteresowania usługami odczuwa również InPost.

Niewymagające kontaktu z innymi ludźmi Paczkomaty cieszą się jeszcze teraz jeszcze większym zainteresowaniem niż zwykle. Problem w tym, że te maszyny mają ograniczoną pojemność. Jeszcze przed wybuchem pandemii niektóre z nich się zatykały, a teraz ten problem jest jeszcze bardziej dotkliwy.

InPost znalazł sposób na to, by paczki były odbierane z Paczkomatów nieco szybciej.

Już wcześniej InPost uznał, że usługę dostarczania paczek do paczkomatów w weekendy wdroży szybciej niż początkowo planowano i do tego nie będzie pobierał za to opłat. Teraz, aby zachęcić klientów do nie zwlekania z odbieraniem swoich przesyłek, InPost zaoferuje im możliwość odebrania abonamentu na audiobooki za darmo.

Firma nawiązała partnerstwo z Audioteką, czyli jednym z największych serwisów oferujących książki czytane przez lektora w języku polskim. W ofercie serwisu oprócz książek opłacanych pojedynczo pojawiła się niedawno opcja subskrypcji i to właśnie na subskrypcję mogą liczyć osoby korzystające z Paczkomatów.

inpost paczkomaty audiobooki audioteka class="wp-image-1121722"

Jak odebrać kod na audiobooki z Audioteki?

REKLAMA

Darmowe audiobooki mogą odebrać wszyscy klienci InPostu, ale muszą spełnić jednak jeden warunek. Jest nim odebranie paczki z Paczkomatu w ciągu co najwyżej dwóch godzin od otrzymania SMS-a z informacją o doręczeniu przesyłki.

Po odebraniu paczki wystarczy wpisać jej numer na specjalnej stronie internetowej, a następnie odbiera się unikatowy kod. Ten trzeba wpisać pod adresem promo.audioteka.com. Dzięki temu można słuchać audiobooków z bazy liczącej ok. 2 tys. pozycji bez limitu przez miesiąc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA