1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

Gracze wzięli sprawy w swoje ręce i upiększyli kontroler DualSense. Niektóre projekty są świetne

Gracze wzięli sprawy w swoje ręce i upiększyli kontroler DualSense
453 interakcji
dołącz do dyskusji

Wczoraj wieczorem Sony pochwaliło się światu kontrolerem DualSense dla konsoli PlayStation 5. Uzdolnieni artystycznie gracze nie marnowali ani chwili, tworząc własne projekty oraz warianty kolorystyczne nowego kontrolera.

DualSense zaskakuje wyglądem. Sony zdecydowało się na obfite wykorzystanie bieli, która już od dawna nie kojarzy się z konsolami PlayStation. Kontroler wygląda futurystycznie, niebanalnie i zupełnie inaczej niż DualShocki z poprzednich generacji. To właśnie nietypowy wygląd zainspirował wielu amatorskich grafików do stworzenia własnych projektów tego pada.

DualSense w klasycznej czerni prezentuje się bardzo korzystnie.

Poniżej zabrałem dla was najciekawsze projekty i wariacje kolorystyczne kontrolera DualSense, jakie znalazłem w internecie. Nie mogłem się również powstrzymać przed dodaniem kilku memów podkreślających nieoczekiwany wygląd kontrolera. Chciałbym zacząć od pada obleczonego w klasyczną czerń, który moim zdaniem wygląda rewelacyjnie. Jestem przekonany, że taka elegancka, jednolita kolorystycznie wersja DualSense jest tylko kwestią czasu:

@PS5Console
@pushsquare
@noctisismyking

Podobają mi się także warianty inspirowane konkretnymi grami wideo, zwłaszcza tymi wydanymi na wyłączność dla rodziny konsol PlayStation. Projekt ze Spider-Manem wygląda naprawdę ciekawie. Z drugiej strony przez pionowe diody świetlne mam wrażenie, jak gdyby pajęczy DualSense nosił jeansowe spodnie ogrodniczki. Skojarzenia z Mario są jak najbardziej zasadne.

@noctisismyking
@Kimpchuu
@DormStreams
@DormStreams
@DormStreams
@DormStreams

Ciekawe są również alternatywne warianty kolorystyczne. Najbardziej podobają mi się delikatnie metaliczne odcienie niebieskiego i czerwieni. DualSense w takich barwach kojarzy mi się ze skrzydłami jakiegoś opancerzonego owada - żuka lub skarabeusza.

@PS4_Trophies
@PS4_Trophies
@PS4_Trophies
@LordBalvin
@LordBalvin
@geomar_depedro

DualSense zadebiutuje na rynku w zimowym okresie świątecznym 2020 r., razem z konsolą PlayStation 5. Pomimo globalnej pandemii wirusa, Sony podtrzymało deklarację o premierze nowej platformy do gier wideo jeszcze w tym roku.

@Colteastwood
@Mr_Shoshan
@miki_the_creep
@Gauffreman
@cyan_square
@JackIreland_200
@qdream_ru