REKLAMA
 1. Spider's Web
 2. Technologie

Audio klasy premium w cenie klasy średniej. Trwa świetna promocja na produkty Bang & Olufsen

Szczęśliwy dzień nastał dla miłośników sprzętu audio, który nie tylko dobrze gra, ale też dobrze wygląda. W sklepie iSpot kupimy dziś produkty firmy Bang & Olufsen z rabatem -25 proc.

23.04.2020
15:31
W sklepie iSpot trwa świetna promocja na produkty Bang & Olufsen
REKLAMA
REKLAMA

Bang & Olufsen to jedna z tych marek, którą albo się kocha, albo się nią gardzi. Dla jednych produkty B&O to najlepsza rzecz od czasów krojonego chleba i produkty równie kultowe jak sprzęty Apple’a. Dla innych – akcesoria dla snobów, którzy lubią przepłacać i nie znają się na elektronice.

Prawda oczywiście leży gdzieś pośrodku. Prawdą jest, że stosunek ceny do jakości dźwięku tych produktów bywa marny, zwłaszcza w przypadku słuchawek. W regularnych cenach słuchawek Bang & Olufsen kupimy znacznie lepiej grające produkty konkurencji.

Jednak prawdą jest też fakt, że w ich cenie nie kupimy sprzętów tak dobrze wykonanych i zaprojektowanych, jak sprzęty od B&O. Nic dziwnego, że mając do czynienia z tak dobrą jakością od strony fizycznej, miłośnicy marki są skłonni przymknąć oko (ucho?) na niedostatki w brzmieniu.

Dziś niektóre produkty Bang & Olufsen można kupić bez przepłacania.

 class="wp-image-532291"

W sklepie internetowym iSpot niektóre produkty B&O kupimy dziś z rabatem -25 proc. Tym samym wiele produktów, których zakup w normalnej cenie raczej bym odradzał, dziś stają się okazją nie do przepuszczenia.

Promocja Bang & Olufsen – które produkty zostały przecenione?

Taniej o 25 proc. nabędziemy następujące urządzenia:

 • Głośnik Bluetooth Beoplay P2
 • Słuchawki przewodowe Bang & Olufsen H6
 • Słuchawki bezprzewodowe Bang & Olufsen H4
 • Słuchawki prawdziwie bezprzewodowe Bang & Olufsen E8
 • Słuchawki prawdziwie bezprzewodowe Bang & Olufsen E8 2.0
 • Słuchawki bezprzewodowe Bang & Olufsen H7
 • Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bang & Olufsen H8
 • Głośnik Bluetooth Bang & Olufsen A1
 • Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bang & Olufsen H9i
 • Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bang & Olufsen H8i w kolorze Natural
 • Głośnik Bluetooth Beoplay P6

Pełną listę produktów dostępnych w promocji w sklepie iSpot znajdziecie pod tym linkiem.

Sprzęt Bang & Olufsen w promocji – co warto kupić?

Spośród przecenionych dziś urządzeń na uwagę zasługują zwłaszcza cztery sprzęty.

Zdecydowanie warto przyjrzeć się słuchawkom prawdziwie bezprzewodowym Bang & Olufsen E8 pierwszej generacji. Przeceniono je z 900 zł na 675 zł, a są to jedne z najlepiej grających konstrukcji tego typu na rynku.

 class="wp-image-1132975"

Fantastyczną okazją są też słuchawki Bang & Olufsen H7 oraz H8. Te pierwsze kupimy dziś za 749 zł i chociaż nie oferują one aktywnej redukcji hałasu, to grają bardzo dobrze, a ich jakość wykonania równa jest produktom dwukrotnie droższym.

 class="wp-image-1132969"

Model H8 jest zaś wyposażony w aktywną redukcję hałasu i kupimy go za 899 zł. Nie ma co spodziewać się ANC na poziomie topowych słuchawek Bose’a, choćby ze względu na mniejszą konstrukcję nauszników, ale w tej cenie trudno o lepsze i bardziej stylowe nauszne słuchawki miejskie.

 class="wp-image-1132978"
REKLAMA

Warto też wydać pieniądze na głośnik bezprzewodowy Bang & Olufsen A1. Ten niepozorny i niewielki głośnik Bluetooth wręcz przeczy prawom fizyki, emitując dźwięk o zaskakującej przestrzenności, przebijający jakością większość głośników Bluetooth w cenie do 1000 zł. Dziś kupimy go za 749 zł.

 class="wp-image-1132972"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA