REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Teraz TVN24 na żywo za darmo dla wszystkich abonentów Player.pl

Kanał TVN24 tymczasowo dołącza do podstawowych pakietów w usłudze Player.pl. Jeśli szukasz informacji o koronawirusie, teraz możesz być na bieżąco.

20.03.2020
9:17
tvn24 hd dostępny w player.pl
REKLAMA
REKLAMA

Jeżeli korzystasz z płatnego pakietu w aplikacji Player.pl, możesz teraz oglądać na żywo TVN24. Użytkownicy, którzy mają wykupione płatne pakiety w usłudze Player, dostali maila z informacją o udostępnieniu kanału informacyjnego.

Drogi Użytkowniku, Wiemy, że w aktualnej sytuacji ważny jest stały dostęp do bieżących informacji z kraju i ze świata. Dlatego postanowiliśmy udostępnić Tobie kanał TVN24 HD na żywo.

Kanał TVN24 HD jest dostępny bez dodatkowych opłat w Playerze przez kolejne 14 dni, tj. do 1 kwietnia 2020r. Można go oglądać na wszystkich urządzeniach, na których działa aplikacja. W ten sposób nadawca chce zapewnić dostęp do informacji osobom przebywającym w domu z uwagi na panującą pandemię koronawirusa.

Tym samym TVN24 HD można oglądać nawet za 5 zł miesięcznie

tvn24 hd dostępny w player.pl class="wp-image-1110384" title="Teraz TVN24 na żywo za darmo dla wszystkich abonentów Player.pl"

Player.pl oferuje wiele pakietów. Podstawowy pakiet Start obejmuje dostęp do kanałów TVN, TVN 7 i TTV na żywo oraz dostęp do biblioteki seriali, programów TVN i bajek bez reklam. Pakiet kosztuje 5 zł przez pierwsze 30 dni, a następnie kosztuje 10 zł miesięcznie. Można też zdecydować się na płatności kwartalne w cenie 30 zł. W tym pakiecie można teraz oglądać również TVN24.

Dotychczas najtańszym sposobem na oglądanie TVN24 w usłudze Player.pl był zakup pakietu Start Extra w cenie 20 zł miesięcznie. Można w nim obejrzeć 15 kanałów na żywo, w tym TVN24 HD i TVN24 BIS HD, TVN Style, TVN Turbo, HGTV, Kuchnia+, czy nSport+.

tvn24 hd dostępny w player.pl class="wp-image-1110387" title="TVN24 na żywo za darmo dla wszystkich abonentów Player.pl"

TVN ma też drugą usługę online, w której możemy wykupić dostęp do kanałów informacyjnych na żywo. Jest to TVN24 Go. Usługa pozwala na dostęp do kanałów TVN24 HD oraz TVN24 BiS HD i biblioteki VOD. Do tego mamy możliwość cofania materiałów do 7 dni wstecz, jeśli nie możemy obejrzeć programu na żywo. Dostęp kosztuje obecnie 10 zł/mies. lub 100 zł rocznie.

REKLAMA
tvn24 hd dostępny w player.pl class="wp-image-1110390" title="TVN24 za darmo dla wszystkich abonentów Player.pl"

W obu usługach można oglądać programy TVN-u na aplikacjach dostępnych na komputerach, telewizorach Smart TV, tabletach i smartfonach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA