REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

#zostanwdomu z Plusem, a otrzymasz szybszy internet i darmowy dostęp do Tidala

Szybszy internet i darmowy dostęp do Tidala od Plusa i Cyfrowego Polsatu mają nas zachęcić nas do pozostawania w domu w czasie zagrożenia epidemicznego. 

19.03.2020
13:04
Plus promocje koronawirus
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia a wraz z nią kwarantanna. Polacy w trosce o zdrowie swoje, swoich najbliższych, sąsiadów, a nawet zwykłych przechodniów nie wychodzą z domu. Nie jesteśmy jednak już w czasach, kiedy siedzenie samotnie pod dachem musi izolować nas od społeczeństwa. Na pomoc przychodzi internet. Dzięki niemu mamy dostęp do znajomych, do informacji ze świata, do rozrywki. Kolejne firmy dołączają do akcji #zostańwdomu i oferują bonusy, prezenty i zniżki zachęcające do wytrwania w kanapowym trybie życia.

Plus podnosi szybkość internetu stacjonarnego. Jak deklaruje firma, od 20 marca przez 30 dni wszyscy klienci podłączeni do jej sieci łączem stacjonarnym niezależnie od posiadanej oferty będą mieli do swojej dyspozycji prędkość Internetu dochodzącą do 1 GB/s. Żeby skorzystać z tej oferty, trzeba będzie jedynie zaktualizować ustawienia routera. Instrukcja, jak to zrobić, zostanie rozesłana wszystkim klientom mailem.

Operator ma dobrą wiadomość także dla melomanów. Osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z Tidala, a mają u siebie wykupioną ofertę Mix, abonamentową lub korzystają z tej na kartę, będą mogły skorzystać z 90 darmowych dni na korzystanie z serwisu.

Ci zaś, którzy z Tidala już korzystają, będą mogli robić to, nie nadwątlając swoich cennych pakietów danych. W aplikacji pojawi się także nowy moduł „w domu”. Można w nim znaleźć playlisty skomponowane z myślą o niemal każdej domowej czynności od zagłuszania zabawiania znudzonego brakiem rówieśników dziecka po muzykę do ćwiczeń.

To kontynuacja akcji, którą Cyfrowy Polsat rozpoczął już tydzień temu.

Firma wprowadziła już wcześniej pierwsze promocje mające uczynić kwarantannę nieco znośniejszą. Klienci Plusa mogą więc bezpłatnie korzystać z pakietu Ipla Plus, w ramach których dostępne są kanały News HD, Polsat News 2, Polsat Play HD, Superstacja i Polsat Cafe HD a od niedawna za darmo także Disney Channel i Fox. Także w tym wypadku korzystanie z usług nie będzie zużywało naszego pakietu danych.

REKLAMA

Warto przypomnieć także, że wszyscy klienci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu dostali do swojej dyspozycji w ramach otwartego okna kanały Polsat Comedy, Central Extra, Fox HD i Disney Channel. Abonenci pakietu Rodzinnego HD mają dostęp do kanałów Sundance TB, Paramount Channel HD, AXN i AXN HD, Rodzinnego HD Epic Drama, a Familijnego Max HD do AXN Black, AXN White i AXN Spin.

Warto skorzystać z tych promocji i zostać w domu. Dla swojego dobra i dobra najbliższych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA