REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Operatorzy rozdają gigabajty internetu. U kogo dostajemy najwięcej?

Kwarantanna, dom, te same cztery kąty oglądane dzień w dzień. Ucieczką dla spragnionych odrobiny inności może być wciągająca książka, telewizyjny program i oczywiście internet. Operatorzy zdają sobie z tego sprawę i ułatwiają wirtualne podróże, wyposażając swoich klientów w paczki darmowych gigabajtów.

26.03.2020
18:45
T-Mobile, Orange, Play i Plus internet za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Internet za darmo od operatorów.

T-Mobile daje klientom T-Mobile na Kartę, Mix i Heyah 7 GB dodatkowego internetu na 7 dni. Żeby odebrać darmowe paczki danych, trzeba wysłać SMS-a o treści „TAK” na jeden z podanych przez operatora numerów (T-Mobile na kartę – 80401; T-Mobile Mix – 80404, Heyah na kartę – 80402). Dodatkowe 10 GB otrzymamy także, jeśli doładujemy T-Mobile na kartę za kwotę minimum 25 zł przez aplikację Mój T-Mobile lub przez stronę operatora.

Klienci Play korzystający z abonamentu indywidualnego, abonamentu dla firm lub oferty Mix do 31 marca mogą zdobyć dodatkowe 10 GB. Paczka danych będzie dostępna przez 14 dni od jej aktywowania. Promocję można uruchomić za pomocą Play24. Osoby korzystające w Play z oferty na kartę nie muszą jednak płonąć z zazdrości. Dla nich operator już w lutym uruchomił promocję, w ramach której po każdym doładowaniu można w ciągu siedmiu dni aktywować pakiet „internet za darmo”. W nim znajdziemy co miesiąc dodatkowe 10 GB na 14 dni do 30 kwietnia.

Orange dla swoich klientów przygotował bonusowy pakiet 10 GB Internetu. Oferta obejmuje klientów indywidulanych zarówno korzystających z abonamentu jak i z doładowań na kartę, ale nie dotyczy tych korzystających z nju mobile. Pakiet można dostać, wysyłając na numer 80820 SMS-a o jakże znaczącej treści „10GB”. Z dodatkowych gigabajtów można korzystać do 31 marca.

REKLAMA

Klienci Plusa na Kartę i Plusha na Kartę mogą się cieszyć z nowych dodatkowych pakietów internetu oferowanych przez operatora. Ich cennik jest wyjątkowo łatwy do zapamiętania – za 5 zł dostaną 5 GB na 5 dni, za 10 zł 10 GB na dni 10, za 30 zł zaś dla odmiany 30 GB na 30 dni.

Do tego dochodzą rozliczne dodatkowe korzyści oferowane przez operatorów – dostępy do aplikacji, odkodowanych kanałów czy lepszej jakości usług. Wszystko po to, żebyśmy jakoś w tych domach wysiedzieli.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA