REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

NieR: Automata za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

Kultowa gra twórców Bayonetty i Vanquisha już niedługo pojawi się w netfliksie dla graczy od Microsoftu. Z okazji zapowiedzi remastera gry NieR Replicant, do Xbox Game Pass trafi NieR: Automata.

30.03.2020
10:01
NieR: Automata za darmo dla abonentów Xbox Game Pass
REKLAMA
REKLAMA

Square Enix zaskoczył nas wczoraj zapowiedzią remastera gry NieR Replicant. Odświeżona wersja będzie miała dość charakterystyczny tytuł Nier Replicant Ver.1.22474487139... i pojawi się w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz na PC. Zajawkę remastera możecie obejrzeć poniżej:

Szczegóły na jego temat mamy poznać już niedługo. Prawdopodobnie jeszcze szybciej będziemy mogli zagrać za darmo (pod warunkiem posiadania aktywnej subskrypcji w płatnej usłudze Xbox Game Pass) w najnowszą grę z kultowej serii.

NieR: Automata trafi do Xbox Game Pass. I to w edycji Become as Gods.

Gra pojawi się w usłudze już w najbliższy czwartek. To bardzo charakterystyczna i nietypowa mieszanka gry akcji i RPG w klimatach science-fiction. Ludzkość musiała uciec ze swojej rodzimej planety, by chronić się przed maszynami, które przejęły nad nią kontrolę. Jej jedynym orężem są bojowe androidy, takie jak postać w którą się wcielamy. Jak się w to gra? Pozwolę sobie zacytować fragment recenzji autorstwa Szymona Radzewicza:

Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak swobodnie twórcy operują gatunkiem gier akcji w Nier: Automata. Pod względem rozgrywki mamy do czynienia z unikalną hybrydą slashera, bijatyki, action-RPG oraz… kultowych tytułów beat’em’up z automatów. W jednej sekundzie tniemy maszyny za pomocą wielkich mieczy, aby chwilę później wskoczyć za stery futurystycznego myśliwca. (…) Takiego koktajlu gatunkowego nie skosztujecie w żadnej innej grze akcji.

REKLAMA

Czeka nas dużo dobrej zabawy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA