REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Największe targi elektroniki w Polsce przełożone. Electronics Show 2020 ofiarą koronawirusa

Targi Electronics Show 2020 – zwane przez wielu polską IFĄ – nie odbędą się w wyznaczonym przez organizatora terminie. W obawie przed zagrożeniem ze strony koronawirusa ten zdecydował się je przenieść na jesień.

07.03.2020
9:02
electronics show 2019 bilety za darmo
REKLAMA

O tej porze roku zazwyczaj powoli zaczynamy planować relację z Electronics Show – odbywających się od dwóch lat co wiosnę wielkich targów elektroniki użytkowej. To największe i najważniejsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce. Bez wątpienia jeszcze nieco mu brakuje do rangi targów IFA, CES czy MWC, ale i tak pozostaje unikatową szansą dla polskiego entuzjasty e-gadżetów na zapoznanie się z rynkowymi nowościami.

REKLAMA

Niestety, tegoroczne Electronics Show nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w Polsce, po konsultacjach z branżą i wystawcami, jak również z wojewódzkimi władzami sanitarnymi, mając na uwadze zdrowie wystawców i odwiedzających, Zarząd Ptak Warsaw Expo podjął decyzję o przełożeniu terminu targów Electronics Show z dnia 8-10 maja na 6-8 listopada 2020 r.

Electronics Show 2020 – nowy termin wymuszony przez koronawirusa

REKLAMA

Od 10 do 12 maja w PTAK Expo w Nadarzynie pod Warszawą co roku można było zobaczyć najnowsze rozwiązania techniczne. Od typowych i dających się przewidzieć gadżetów – takich jak najnowsze telefony komórkowe – aż po sprzęt wykorzystywany w misjach kosmicznych. Niektóre z wydarzeń bywają premierami, którymi z pewnością będą się interesować również i entuzjaści z innych krajów.

To właśnie na Electronics Show 2019 można było po raz pierwszy zobaczyć na żywo składany telefon Samsung Galaxy Fold czy telewizory pracujące w rodzielczości 8K. Ubiegły rok to również wiele ciekawych prezentacji od czołowych firm zajmujących się dźwiękiem cyfrowym. Na targach pojawił się też Skymaster, prezentując swoje świeżuteńkie portfolio pojazdów elektrycznych. Nawet miłośnicy gastronomii znaleźli coś dla siebie: najnowsze gadżeciarskie dodatki do kuchni zaprezentują tacy producenci, jak Whirlpool, Nespresso, Philips, BSH, Gerlach, Unilever, Aged, czy Groupe Seb.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA