REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oto Galaxy Z Flip Thom Browne Edition. Prawdopodobnie najdroższa odmiana nowego składanego Samsunga

Samsung uznał, że nie ma co trzymać konsumentów w niepewności. Podczas oscarowej gali wyemitowano reklamę niezapowiedzianego jeszcze telefonu Galaxy Z Flip. Wydawało się, że firma odkryła już wszystkie karty, ale może mieć w zanadrzu jeszcze niespodziankę w postaci smartfona Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition.

10.02.2020
16:32
galaxy z flip thom browne edition
REKLAMA
REKLAMA

Największy producent smartfonów na świecie, czyli Samsung, prezentuje swoje topowe urządzenia zwykle na początku roku. Już jutro możemy spodziewać się następców urządzeń z linii Galaxy S10, którymi są Galaxy S20, Galaxy S20 Plus i Galaxy S20 Ultra oraz nowych bezprzewodowych słuchawek o nazwie Galaxy Buds+. Wiemy o tych urządzeniach Samsunga całkiem sporo, a ich premiera jest już w zasadzie tylko formalnością.

Nowe składane Samsungi

Oprócz kolejnych topowych smartfonów koreańskiej firmy na dniach zadebiutuje też składany Galaxy Z Flip. Również i w jego przypadku mamy do czynienia z tajemnicą poliszynela. Chociaż urządzenie nie zostało jeszcze zaprezentowane oficjalnie, jego reklamę wyemitowano podczas wręczania Oscarów

Wbrew pozorom Samsung nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii smartfona Galaxy Z Flip. Chociaż wygląd i specyfikacja młodszego kuzyna Galaxy Folda i konkurenta nowej Motoroli Razr nie mają już przed nami tajemnic, do sieci trafiło wideo ukazujące nietypową edycję specjalną tego smartfona, która potwierdza krążące od dawna plotki.

Galaxy Z Flip Thom Browne Edition

Bardzo możliwe, że Samsung będzie pozycjonował swoje urządzenie nie tylko jako kolejny smartfon, ale jako akcesorium modowe. W kadrze widocznym pod sam koniec klipu widać edycję specjalną składanego smartfona Galaxy Z Flip wraz z akcesoriami sygnowaną nazwiskiem Thoma Browne’a, amerykańskiego projektanta mody.

REKLAMA

Na grafice pojawia się pudełko skrywające telefon oraz liczne akcesoria. Przypomina nieco szkatułkę na biżuterię z szufladką, z której wyciągane są pasek do zegarka oraz etui. W dużym pudełku znalazły się zaś mniejsze pudełka na telefon (czerwone), na zegarek (niebieskie) i na słuchawki (białe).

Zarówno obudowa smartfona Galaxy Z Flip sygnowanego przez Thoma Browne’a wraz z wyciąganym z szufladki etui, jak i słuchawki Galaxy Buds+ z obudową oraz główny pasek do zegarka z rodziny Galaxy Watch, są przyozdobione charakterystycznym trójkolorowym wzorem. Łączy on kolory czerwony, biały i niebieski.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA