REKLAMA

Samsung nie wytrzymał. Galaxy Z Flip zaprezentowany oficjalnie

Można udawać, że te dziesiątki wycieków informacji nigdy nie trafiły do sieci. Można też zaakceptować rzeczywistość i po prostu ten telefon pokazać. Samsung Galaxy Z Flip został gwiazdą gali oscarowej.

10.02.2020 07.56
Samsung nie wytrzymał. Galaxy Z Flip zaprezentowany oficjalnie
REKLAMA
REKLAMA

W internecie pojawiło się już tyle informacji o Galaxy Z Flip, że zaprezentowanie telefonu na konferencji wydaje się już być w zasadzie formalnością. Widzieliśmy urządzenie z każdej strony, czytaliśmy bardzo wnikliwie jego specyfikację sprzętową… a Samsung przestał udawać, że nic się nie dzieje. Zamiast ignorować sytuację, firma wyemitowała reklamę telefonu. I to w bardzo atrakcyjnym czasie antenowym.

30-sekundowy klip został nagrany przez Nilaya Patela, który na co dzień zajmuje się tworzeniem materiałów wideo dla serwisu The Verge. Cały spot  możecie obejrzeć poniżej, opublikowany na koncie twitterowym autora:

Samsung Galaxy Z Flip – oficjalna reklama już poszła. W zasadzie nie znamy tylko polskiej ceny.

Warto zwrócić uwagę, że Samsung w swojej reklamie podkreśla, że fizyczny ślad na wyświetlaczu w miejscu zgięcia telefonu to coś normalnego, wynikającego ze specyfiki zastosowanej technologii. Wzmocnienie wyświetlacza ma gwarantować przełomowe ultracienkie szkło.

Galaxy Z Flip ma pozwalać na rejestrowanie wideo w 4K, również w trybie nocnym i trybie hiperlapsy. Telefon ma być wyposażony w dwa wyświetlacze, by nie trzeba było go rozkładać by sprawdzić powiadomienia – choć ten mniejszy, zewnętrzny, raczej tylko do tego celu się nadaje.

REKLAMA

Urządzenie wyposażono w ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 855+ z 8 GB RAM i 256 GB pamięci UFS3.0. Jego elastyczny wyświetlacz ma rozdzielczość 1080 x 2636 pikseli i przekątną 6,7 cala. Galaxy Z Flip wyposażony jest w dwumodułowy tylni aparat (12 MP Dual Piel f/1.8 z OIS, 12 MP szerokokątny f/2.2) oraz w 10-megapikselową kamerę do wideorozmów (10 MP Dual Pixel f/2.4).

Całość uzupełnia akumulator o pojemności 3300 mAh. Telefon mierzy 87,4 x 73,6 x 6,9-7,2 mm gdy jest złożony i 167,9 x 73,6 x 15,4-17,3 mm gdy jest rozłożony i waży 183 g. Obsługuje Bluetootha 5.0, USB-C, NFC i Wi-Fi 6.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA